Авторські статтіНовини

У японському замку знайдені монети з Риму

У замку в Японії вдалося виявити старовинні римські монети. Про це повідомили західні новинні агенції з посиланням на джерела в ЮНЕСКО.

За словами фахівців, замок, в якому були знайдені монети, знаходиться на острові Окінава. Дані артефакти відносять приблизно до четвертого століття до нашої ери. Фахівці відзначають, що монети швидше за все були перевезені в Японію по морю, так як на їх поверхні чітко видно залишки морської солі.

Археологи повідомили, що монети були знайдені ще на початку року, проте інформація про це не оприлюднювалися через не точну інформацію з приводу їх походження. Дослідники відділу Ганго-дзі Храмових цінностей Японії розповіли, що даний артефакт був отриманий в обмін на товар в перший час передумов до торгівлі з більш південними і західними країнами. Тоді Японія намагалася налагодити стосунки з Римом.

Разом з монетами в сховищі були знайдені обладунки самураїв, які використовувалися під час морських походів. В даний час артефакти знаходяться на лабораторних дослідженнях, які допоможуть встановити їх точній вік.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України