У Харківському військовому госпіталі освячено міжконфесійну каплицю

5 листопада 2018 року відбулася визначна подія у Харківському військовому госпіталі (Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону) – освячення міжконфесійної каплиці. Чин освячення здійснив Преосвященний Владика Василій Екзарх Харківський УГКЦ разом із єпископом Харківським і Богодухівським Митрофаном УПЦ КП, духовенством та вірними двох конфесій. До цієї історичної події долучилися начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Юрій Подолян, заступник начальника центру з морально-психологічного забезпечення Вадим Барановський, заступник командира військової частини з виховної роботи – Павло Базиль та працівники центру.

У своєму вітальному слові Владика Василій звернув увагу на важливість події, адже ще чотири роки тому капелани УГКЦ почали працювати у цьому військовому госпіталі. Екзарх Харківський пригадав слова Христові “Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам.”  “У цьому храмі щодня буде лунати молитва до Престолу Всевишнього, ми будемо звертатися до Нього і просити про здоров’я, про захист, про Боже благословення, – зазначив Архиєрей, –  це Боже благословення потрібне не лише хворим, але і медикам, щоб вони призначили відповідне лікування, щоб кваліфіковано провели операцію, бо від цього залежить життя людини.”

На завершення владика Василій привітав працівників госпіталю і військових та побажав, щоб ця каплиця служила для оздоровлення душі через молитву, Святі Тайни Сповіді та Причастя.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh