Авторські статтіТехно

У Google вирішили прискорити весь інтернет. Відео

Американська корпорація Google вирішила серйозно зайнятися питанням прискорення роботи всього інтернету. Ще в 2016 році компанія створила технологію AMP (Accelerated Mobile Pages). Вона дозволяє за допомогою методів кешування, прогнозування і попереднього завантаження сторінок прискорити саме завантаження сайтів на мобільних пристроях. З AMP сторінки завантажуються за частки секунди. Тепер же в Google вирішили прискорити таким чином весь інтернет.

Однак у AMP є певна проблема – технологію підтримують тільки такі гіганти, як Google, Twitter, Bing і Baidu. Нова ж розробка спрямована на те, щоб поліпшити AMP. В результаті абсолютно всі сайти, які відповідають встановленим корпорацією критеріям, будуть оброблятися в результатах пошуку як AMP-сторінки. Віце-президент з розробок Google Девід Бесбріс заявив, що компанія завжди хотіла зробити з технології якийсь стандарт.

 

Google поки що не називає навіть приблизної дати виходу нової технології. Навіть коли вона буде готова, її будуть перевіряти міжнародні організації, а для цього можуть знадобитися цілі роки.

В майбутньому компанія від AMP також не відмовиться і буде працювати над нею, розглядаючи технологію як якийсь інкубатор для відкриттів. Чим швидше буде інтернет, тім люди частіше і більше будуть його використовувати, відповідно переглянувши більше реклами, яка буде також швидше ванатжитися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.