У Google вирішили прискорити весь інтернет. Відео

Американська корпорація Google вирішила серйозно зайнятися питанням прискорення роботи всього інтернету. Ще в 2016 році компанія створила технологію AMP (Accelerated Mobile Pages). Вона дозволяє за допомогою методів кешування, прогнозування і попереднього завантаження сторінок прискорити саме завантаження сайтів на мобільних пристроях. З AMP сторінки завантажуються за частки секунди. Тепер же в Google вирішили прискорити таким чином весь інтернет.

Однак у AMP є певна проблема – технологію підтримують тільки такі гіганти, як Google, Twitter, Bing і Baidu. Нова ж розробка спрямована на те, щоб поліпшити AMP. В результаті абсолютно всі сайти, які відповідають встановленим корпорацією критеріям, будуть оброблятися в результатах пошуку як AMP-сторінки. Віце-президент з розробок Google Девід Бесбріс заявив, що компанія завжди хотіла зробити з технології якийсь стандарт.

 

Google поки що не називає навіть приблизної дати виходу нової технології. Навіть коли вона буде готова, її будуть перевіряти міжнародні організації, а для цього можуть знадобитися цілі роки.

В майбутньому компанія від AMP також не відмовиться і буде працювати над нею, розглядаючи технологію як якийсь інкубатор для відкриттів. Чим швидше буде інтернет, тім люди частіше і більше будуть його використовувати, відповідно переглянувши більше реклами, яка буде також швидше ванатжитися.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh