Новини

У Головному експертно-криміналістичному центрі Держприкордонслужби відбулася робоча зустріч з представниками Державної міграційної служби України

Минулого тижня у рамках реалізації проекту Європейського Союзу «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS) до Головного експертно-криміналістичного центру Держприкордонслужби організовано робочий візит представників Державної міграційної служби України. Захід відбувся за сприянням Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Від Державної міграційної  служби України у заході взяли участь посадові особи, до обов’язків яких відноситься робота із документами, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус.

Під час візиту представники Державної міграційної  служби України ознайомились із діяльністю Головного експертно-криміналістичного центру у сфері судової експертизи, навчання персоналу з питань безпеки та виявлення ознак підробок у документах та інформаційно-довідкового забезпечення перевірки документів.

Вивчення останніх тенденцій у сфері захисту документів дасть можливості фахівцям Державної міграційної служби України підвищити ефективність контролю під час надання адміністративних послуг, зокрема виключити випадки видачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон на підставі фальсифікованих первинних документів, запобігти будь-яким іншим незаконним діям різних кримінальних елементів та осіб, причетних до терористичної діяльності, а також отримання ідентифікаційних документів з метою подальшої легалізації іноземців на території України.

У контексті розробки конструктивних рішень із протидії існуючим та потенційним загрозам, таким як нелегальна міграція, торгівля людьми, розповсюдження тероризму, подібні робочі зустрічі набувають значної актуальності та плануються проводитися і у перспективі.

У Головному експертно-криміналістичному центрі Держприкордонслужби відбулася робоча зустріч з представниками Державної міграційної служби УкраїниУ Головному експертно-криміналістичному центрі Держприкордонслужби відбулася робоча зустріч з представниками Державної міграційної служби УкраїниУ Головному експертно-криміналістичному центрі Держприкордонслужби відбулася робоча зустріч з представниками Державної міграційної служби України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.