Авторські статтіНовини

В рамках проекту «Нове обличчя кордону» розпочалось анкетування для проходження служби у п’яти прикордонних підрозділах

«Нове обличчя кордону» вже кілька років успішно реалізовується в Держприкордонслужбі за сприяння представництва Посольства США в Україні та Міжнародної організації міграції в Україні.

Всі бажаючі поповнити ряди Держприкордонслужби, а саме служити у прикордонних підрозділах «Краківець», «Рава-Руська», що на Львівщині, «Пархоменкове» у Волинській області, «Харків-авіа» та ОКПП «Київ» можуть зробити перший, але відповідальний крок до своєї мрії – заповнити анкету для участі у відборі на офіційному сайті відомства https://newface.dpsu.gov.ua/.

«Нове обличчя кордону» вже кілька років успішно реалізовується в Держприкордонслужбі за сприяння представництва Посольства США в Україні та Міжнародної організації міграції в Україні. Цей проект направлений на реформування прикордонних підрозділів і створення сучасних відділів з професійним, вмотивованим, принциповим персоналом, що буде ефективно виконувати функції держави на кордоні.

Подати анкету можна по 31 грудня цього року. Загалом планується відібрати близько 400 осіб. Після реєстрації, кожному учаснику проекту «Нове обличчя кордону» надійдуть SMS-запрошення із визначеним часом та місцем прибуття для подальшого проходження відбору. Нагадуємо, що електронні анкети кандидатів приймаються та обробляються автоматизованою електронною системою без втручання посадових осіб Держприкордонслужби.

У відборі мають право брати участь як військовослужбовці Держприкордонслужби – на посади сержантського та офіцерського складу, так і цивільна молодь – на посади сержантського складу.

Учасники, які пройдуть основні етапи відбору, серед яких тестування та перевірка фізичної підготовки, продовжуватимуть опановувати прикордонну справу на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України.

Служити у Державній прикордонній службі України досить престижно. Кожний прикордонник має стабільну й цікаву роботу з перспективою постійного кар’єрного зростання та професійною підготовкою за міжнародними стандартами, гідний рівень грошового забезпечення – від 13 тисяч гривень, та гарантований соціальний захист.

Приєднуйтесь до команди професіоналів. Саме Ви своєю щоденною роботою спроможні стати новою формацією прикордонників та обличчям кордону.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.