Авторські статтіНовини з Австрії

У ФРН не стали коментувати скандал про можливе шпигунство щодо австрійської влади

Офіційний представник кабінету міністрів ФРН Штеффен Зайберт не став підтверджувати або спростовувати повідомлення про те, що Федеральна розвідувальна служба (BND) Німеччини здійснювала систематичне стеження на території Австрійської республіки.

Зайберт, відповідаючи на питання про «шпигунський скандал», сказав, що на подібного роду брифінгах оперативні аспекти розвідувальної діяльності його відомства не коментуються і не обговорюються. Між тим, представник німецької розвідки не забув уточнити, що економічне шпигунство є спадщиною минулого і не є завданням BND. Про актуальність політичного шпигунства Зайберт оцінку давати не став.

Таким чином, на сьогоднішній день Австрія не отримала чіткої відповіді на запит про проясненні ситуації про можливе шпигунстві щодо австрійської влади, деяких установ і суспільних організацій, розташованих в Австрії. Втім, є достатні підстави вважати, що незабаром офіційну відповідь австрійської влади все-таки дано буде.

Нагадаємо, раніше видання Profil з посиланням на внутрішню базу даних про діяльність BND повідомило про можливе стеження з боку розвідувальної служби ФРН щодо федеральної канцелярії, австрійського МЗС і міністерство оборони, економічної палати Австрії, міграційної служби, ряду вищих навчальних закладів і суспільних організацій, в числі яких мусульманська громада Австрії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.