Фестиваль Nova Rock в австрійському Бургенланді не зумів побити рекорд відвідуваності

У Бургенланді завершився фестиваль Nova Rock. В період з 14 по 17 червня на території комуни Ніккельсдорф (округ Нойзідль-ам-Зеє) на фестивальних майданчиках виступило понад сотні груп, музичних колективів і виконавців.

До проведення фестивалю його організатори прогнозували рекордну для фестивалю кількість відвідувачів, яка повинна була досягнути відмітку 260 тисяч осіб. Проте погода порушила плани організаторів і бажаючих відвідати заходи фестивалю. Дощова на початку фестивалю і спекотна під його закінчення погода не дозволила встановити рекорд відвідуваності. За підрахунками організаторів, у 2018 році Nova Rock відвідали 220 тисяч осіб, що відповідає рівню 2017 року.

Медики і поліція працювали злагоджено — одні охороняли здоров’я людей, надаючи необхідну медичну допомогу, інші стежили за громадським порядком на заходах і місцях перебування людей, які прибули на фестиваль.

У загальній кількості медична допомога знадобилася двом тисяч чоловік, половина з них була направлена в лікарню. Основними проблемами були травми і розтягування, проблеми з серцем, органами дихання, а також подразнення очей.

В ході фестивалю поліцейськими проведено близько 2500 попередніх тестів на алкоголь і наркотики, 28 водіїв позбавили права керування транспортними засобами за нетверезу їзду. Найбільш серйозним кримінальним випадком стало розкриття масового розкрадання стільникових телефонів в учасників та відвідувачів фестивалю. Зловмисник вкрав близько трьох десятків гаджетів, але був затриманий.

Якщо не вважати невеликі інциденти, за словами організаторів, фестиваль пройшов добре — відвідувачі та учасники були задоволені та отримали масу позитивних емоцій.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh