У Франції вбивають 96% дітей з синдромом Дауна

96% дітей з синдромом Дауна вбили після виявлення цього захворювання пренатальною діагностикою – розповідає Тьєррі де ла Вілледжегу, генеральний директор Фонду імені професора Жерома Лежена, відомого генетика, який відкрив синдром Дауна.

Директор Фонду Лежена додає, що захист осіб, що мають синдром Дауна, є невідкладною справою із життєво важливим значенням. Він пояснює, що люди з цим типом неповносправності добре інтегруються в суспільстві, здатні працювати і розвивати свою людськість. Хоча їхні інтелектуальні можливості є дещо знижені,  їхній  емоційний розвиток і здатність співпереживати дуже сильні, завдяки чому вони реалізуються в міжособистісних взаєминах. «Загалом їх характеризує вразливість серця, простота і довіра», – говорить він.

Тьєррі де ла Вілледжегу в інтерв’ю порталу Алетейя повідомляє, що фонд, який він очолює, створений 1996 року, за рік після смерті професора Лежена, піклується про 8 тис. пацієнтів, з яких 80% мають синдром Дауна. Їм допомагає міждисциплінарна медична команда, що складається з приблизно 20 професіоналів високого класу. Фонд не отримує допомоги від держави, 100% фінансування надають доброчинці, як правило, це французькі католики.

На запитання, як він бачить майбутнє людей з синдромом Дауна, Вілледжегу відповів, що боротьба за їхні життя, яку провадить Фонд, завжди буде актуальною. І це тому, що в сучасних суспільствах є «щораз більше людей, які хочуть убивати людей слабких, неповносправних». Він додає, що «варто діяти, щоб захистити життя найуразливіших, коли ж ми капітулюємо, то спочатку ліквідують найслабших, а потім нас усіх».

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh