«Charlie Hebdo» звинувачує християн замість ісламістів

У річницю вбивства у Парижі ісламськими терористами працівників редакції «Charlie Hebdo»  на обкладинці цього сатиричного журналу розмістили малюнок, що зображає Бога з автоматом Калашникова за спиною, в закривавленому одязі й з підписом «Вбивця досі на волі». На малюнку дивує найбільше те, що Бог має над головою трикутник із зіницею ока в середині, що чітко вказує, що це Бог християн.

«Єпископат Франції не коментує поведінки тих, що хочуть тільки провокувати. Чи була б це полеміка, якої зараз потребує Франція?» – таким записом у Твіттері прокоментували вчинок редакції «Charlie Hebdo» французькі єпископи.

Більш рішучими у своїй відповіді виявилися мусульмани. Голова французької ради мусульман заявив, що він почувається ображеним через малюнок, що «ображає віруючих різних релігій», і додав, що «треба шанувати свободу висловлювання журналістів, але така ж повага має бути до віруючих людей».

Деякі коментатори вважають, що «Charlie Hebdo» навмисно образив християн замість мусульман, щоб таким чином уникнути бурхливої реакції останніх.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh