Авторські статтіНовини з Австрії

У двох містах Австрії запустили прокат електроскутерів

Починаючи з 21 серпня у двох австрійських містах Відні та Граці почав працювати вуличний прокат електроскутерів. Проект запустив Австрійський автомобільний клуб (OAMTC).

Поки пропозиція прокату обмежена у Відні 150 скутерами і 15-а в Граці. Взяти у короткочасне користування електроскутер можна через спеціальні програми, при цьому мати членство в OAMTC зовсім не обов’язково, достатня мати банківську картку і водійські права відповідної категорії.

Вартість використання двоколісного транспорту становить чотири євро за півгодини, понад встановленої години за кожну хвилину стягується десять центів.

За словами директора OAMTC, прокат електроскутерів не є конкуренцією громадському транспорту. Його необхідно розглядати як доповнення до нього, особливо в години пік.
Планується, що до кінця 2018 року послуга прокату електроскутерів досягне десяти тисяч зареєстрованих користувачів, а кожен скутер буде здійснювати три-чотири поїздки на день.

Якщо послуга прокату буде затребувана жителями і гостями Відня і Граца, то модель буде перенесена і на інші міста Австрії. Додатково повідомляється, що сума інвестованих у проект коштів становить 800 тисяч євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України