У двох містах Австрії запустили прокат електроскутерів

Починаючи з 21 серпня у двох австрійських містах Відні та Граці почав працювати вуличний прокат електроскутерів. Проект запустив Австрійський автомобільний клуб (OAMTC).

Поки пропозиція прокату обмежена у Відні 150 скутерами і 15-а в Граці. Взяти у короткочасне користування електроскутер можна через спеціальні програми, при цьому мати членство в OAMTC зовсім не обов’язково, достатня мати банківську картку і водійські права відповідної категорії.

Вартість використання двоколісного транспорту становить чотири євро за півгодини, понад встановленої години за кожну хвилину стягується десять центів.

За словами директора OAMTC, прокат електроскутерів не є конкуренцією громадському транспорту. Його необхідно розглядати як доповнення до нього, особливо в години пік.
Планується, що до кінця 2018 року послуга прокату електроскутерів досягне десяти тисяч зареєстрованих користувачів, а кожен скутер буде здійснювати три-чотири поїздки на день.

Якщо послуга прокату буде затребувана жителями і гостями Відня і Граца, то модель буде перенесена і на інші міста Австрії. Додатково повідомляється, що сума інвестованих у проект коштів становить 800 тисяч євро.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh