Авторські статтіНовини

У День Святого Миколая прикордонники завітали до дітей в різних куточках України

Добрі справи на новорічні та різдвяні свята – найкраще, що може зробити кожна людина.

Не стоять осторонь цих справ і військовослужбовці Державної прикордонної служби.

З нагоди Дня Святого Миколая прикордонники Закарпаття, Буковини, Волині, Вінниччини, Одещини, Миколаївщини, Херсонщини, Чернігівщини, Сумщини, Харківщини, Донеччини, Луганщини та з інших куточків нашої країни завітали до дитячих будинків, сиротинців, лікарень з гостинцями і подарунками.

У цих закладах малеча з особливим нетерпінням та дитячою безпосередністю чекає на свято.  Адже не тільки гостинці вони отримують і ці дні, а й особливу увагу дорослих.

Можливість поділитися своїм теплом з дітками мали і прикордонники, які викронують завдання у складі операції Об’єднаних сил, котрі завітали з подарунками до вихованців дитячих будинків у Краматорську, Слов’янську, Маріуполі та Великій Новосілці. Це стало неймовірною радістю і для самих прикордонників. Бо  скрізь їх зустрічали щирі емоції і милі оченята, в яких стільки надії та очікувань від новорічної казки.

 Нехай у кожному домі, оселі панує мир та спокій,  а діточки ростуть радісними та безтурботними!

У День Святого Миколая прикордонники завітали до дітей в різних куточках України У День Святого Миколая прикордонники завітали до дітей в різних куточках України У День Святого Миколая прикордонники завітали до дітей в різних куточках України У День Святого Миколая прикордонники завітали до дітей в різних куточках України У День Святого Миколая прикордонники завітали до дітей в різних куточках України У День Святого Миколая прикордонники завітали до дітей в різних куточках України У День Святого Миколая прикордонники завітали до дітей в різних куточках України У День Святого Миколая прикордонники завітали до дітей в різних куточках України У День Святого Миколая прикордонники завітали до дітей в різних куточках України У День Святого Миколая прикордонники завітали до дітей в різних куточках України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України