ООН звинувачує президента Чехії в ксенофобних висловлюваннях

Фото: Hrad.cz

Верховний комісар ООН з питань прав людини Зейд Раан аль-Хусейн звинуватив Чехію систематичність у порушенні прав біженців.

Також він висловив стурбованість «публічними ксенофобними висловлюваннями президента Мілоша Земана (фото), в тому числі що стосуються мусульман».

Управління верховного комісара ООН з питань прав людини оприлюднила відповідну заяву під назвою «Зейд вимагає від Чехії припинити утримання під вартою мігрантів і біженців».

Верховний комісар стверджує, що затримують чеська влада переселенців на строк від 40 до 90 днів, влаштовують особистий огляд і відбирають гроші, щоб оплатити їх перебування в спецприймачах. Крім того, він стурбований умовами утримання біженців в спецприймачах, а перебування в них дітей ніяк не виправдане.

«Багато біженці настраждалися на батьківщині і по дорозі до Чехії. Міжнародне право розглядає тимчасове позбавлення волі як крайню світові. Тримати під замком дітей лише на тій підставі, що їх батьки біженці, неприпустимо», — вважає Зейд Раан аль-Хусейн.

Він стурбований не тільки публічними заявами Мілоша Земана, але і антимігрантською петицією, ініційована колишнім президентом Чехії Вацлавом Клаусом.

В адміністрації президента Чехії вважають, що кампанія проти Чехії посилюється, і це викликано позицією держави по відношенню до міграційній кризи.

Земан: «Біженці будуть користуватися шаріатом і відрубувати руки»

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh