Життя

У чому полягає таємна сила вашого оточення?

Думки і поведінка інших людей впливають на вас. Люди, якими ви оточуєте себе, впливають на ваш потенціал. Це не просто гіпотеза.

Економічна мобільність людини дуже залежить від навколишнього середовища. Діти з неблагополучних сімей мають менший потенціал багато заробляти, ніж їхні багаті однолітки. Вибратися зі свого оточення – важко.

Компанія друзів може підсвідомо підхоплювати поведінку і стиль життя один одного. Вони кажуть схожими фразами, і можуть впливати на вибір одягу.

Ефект однолітків не пройшов непоміченим в діловому світі, процитую Джима Рона:

«Ви – це середнє з п’яти осіб, з якими проводите більшу частину свого часу».

Коли ми оточуємо себе сильними людьми, які хочуть багато досягти і володіють хорошим характером, то ми, ймовірно, станемо такими ж. З іншого боку, уявіть, як негативно на вас можуть вплинути невдасі. Якщо у п’яти ваших кращих друзів погане світогляд і їх задовольняє неякісна робота, то є всі шанси, що трохи цього негативу передасться і вам.

Вплив інших легко не помітити

Щоб поліпшити своє життя, спілкуйтеся з людьми, стандарти яких вище ваших. Якщо ви багато від себе очікуєте і оточуєте себе такими ж людьми, ваше якість життя покращиться.

Все, що ви впускаєте в своє життя і кожне ваше дію — це відображення вас самих. Тоні Роббінс одного разу сказавши:

«Дозвольте вашій важкій роботі дива відображенням ваших стандартів».

Це не означає, що вам обов’язково потрібно мати все найкраще або стати великим начальником, але це означає, що ви повинні по максимуму використовувати наявні кошти. Для того, щоб чудово виконувати свою роботу, не потрібно бути босом. Для того, щоб все було організовано, не потрібно бути багатим. Вихід за рамки приве вас до наступного рівня успіху.

Якщо ви відчуваєте, що не розвиваєтеся в цій ситуації, може бути пора щось міняти. Зміни і зростання з’єднання є, коли ви робите свідомий вибір стосовно свого оточення.

Крім бажання поліпшити своє оточення, досягти цілей — дуже допоможе хороша компанія. Ви не можете жити без людей, і типилюдей, з якими ви спілкуєтеся, можуть вплинути на вашу роботу.

Наприклад, якщо ваші друзі схильні витрачати купу часу, зависаючи в телефонах або в соцмережах, вас може затягнути в цей вир. Якщо ви стежите за своїм здоров ” ям, а друзі весь день жують печиво і чіпси, вам буде важко дотримуватися корисного способу харчування.

З іншого боку, якщо ви оточені людьми, які зосереджені, коли працюють, ви, ймовірно, будете зосереджені. Фактично, важко не бути зосередженими, тому що ви хочете бути в їх компанії і не хочете бути відповідальним за те, що когось відвернули. Якщо ви ніколи не відчували такої мотивації, зайдіть в університетську бібліотеку під час випускних іспитів. Всі об єднані в бажанні досягти успіху.

Ваші зв’язки – це ваш власний капітал

Це цитата Тіма Сандерса, колишнього директора Yahoo!

Коли ви оточуєте себе людьми з високими стандартами, то оточені людьми, які намагаються досягти більшого. Їх енергія заразлива і позитивно на вас вплине.

Мотивація і відданість – заразливі

Уявіть, що ви працюєте в команді, де 80% людей дуже мотивовані, а 20% — ухиляються від роботи. Халявщики в меншості, і вони оточені людьми, які хочуть досягти більшого.

Для 20% є тільки два вибори. Вони не можуть продовжувати працювати посередньо, тому що 80% цього не приймуть. Смороду почнуть працювати краще під впливом, або звільняться, тому що не хочуть триматися на рівні. В результаті, 100% працівників, які залишилися, будуть дуже мотивовані.

Якщо ми поміняємо відсоток лідерів і невмотивованих співробітників, результат буде іншим. Якщо 80% співробітників не мотивовані, а 20% — навпаки, результатом команди буде низька якість роботи. Лідери або опустять свої власні стандарти, або їм набридне апатичний підхід колег. В результаті, всі співробітники будуть показувати низький рівень роботи.

Ви зробите більше, ніж думали.

Якщо вас оточують люди з низькими стандартами, може здаватися, що не потрібно робити більше роботи, ніж слід. Ви можете вважати себе хорошим працівником, тому що не порівнюєте себе з людьми, які постійно поліпшуються.

Це означає, що навіть якщо ваші успіхи краще колег, ві навіть на половину не використовуєте свій потенціал. Мотивовані люди постійно прагнуть до вдосконалення, і коли ви проводите з ними годину, то усвідомлюєте, що у вас ще є куди рости. Ви досягнете більшого, ніж очікували, тому що будете себе підштовхувати.

Наприклад, коли я вчилася в коледжі, то вчила іспанську. Більшість людей, які розібрали для собі цей предмет, не сильно в нього вкладалися. Коли нам на занятті потрібно було обговорювати переклади, я завжди була в парі з халявщиком. У мене абсолютно не було стимулу прагнути, тому що мій партнер не міг навчити мене нічому новому. Я вчилася досить добре, щоб отримати хороші оцінки, але у мене не було такого прогресу, який миг би бути.

Мій викладач був чудовим учителем, і він помітив, що я не дуже багато отримую від групової роботи з моїм партнером. Він об єднав мене з найкращою студенткою на курси. І раптом, ми обидва почали працювати краще, тому що були на 100% залучені до навчання. Її високі стандарти змушували мене працювати важче і думати. Моє бажання навчитися допомогло їй відточити її навички, обговорюючи зі мною мою роботу.

Коли ви контролюєте своє оточення, ви контролюєте своє життя

Повноцінна життя не приходити просто від того, що пощастило. Якщо б це було так, то людям, які виграли в лотерею, відразу б гарантували щастя. Фактично, більшість людей, які виграють джекпот, в результаті виявляються дуже нещасними, тому що незважаючи на те, що гроші звалилися на них з неба, вони не можуть контролювати людей і обставини.

Звички, яких ви дотримуєтеся кожен день можуть мати більший вплив на ваше життя, ніж величезна сума грошей. Коли ви оточуєте себе людьми, які допомагають рости, ви домагаєтеся найкращих цілей. Друзі, які збагачують ваше життя своєю присутністю, допоможуть вам це зробити.

Один з моїх друзів – талановита творча людина. Він може взяти щось, що для інших виглядає, як сміття, і перетворити це в фантастичну скульптуру. Його сім’я не підтримувала його таланту. Він не потребував їжі, одязі, житло, але був абсолютно нещасним.

Мій друг вже практично закинувши свою мрію, коли в коледжі зустрів інших творчих людей. Його оточували викладачі та студенти, які вірили в перетворюючу силу мистецтва. Він почав практикуватися кожен день, і сьогодні живе за рахунок цього.

Для мого друга його життя в родині була токсичною. Навіть незважаючи на те, що у нього було все, що потрібно, він не досяг успіху, поки не оточив себе людьми, які чекали від нього чогось більшого.

Шукайте друзів, які прагнуть до досконалості

Якщо ви відчуваєте, що застрягли, шукайте людей з високими очікуваннями. Зверніть увагу на колегу, який задоволений лише тоді, коли здає роботу, виконану на вищому рівні, і на одного, який, здається, чітко знає, чого хоче від життя.

Спілкуйтеся з людьми, які суворо ставляться і до себе, і до інших. Поговоріть з ними, щоб зрозуміти, як вони досягли свого рівня успіху. Можливо, у них є філософія або погляди, які ви могли б перейняти, щоб поліпшити себе.

Коли ви будете говорити з цими людьми, постарайтеся дізнатися їх погляди на роботу, відносини і на життя. Проаналізуйте, чому вони думали саме так. По мірі того, як будуть розвиватися ваші відносини, що можете поділитися своїми поглядами і попросити їх прокоментувати.

Коли ви обговорюєте з ними життя і роботу, подумайте про те, який з аспектів їх підходу ви б хотіли впровадити у своє життя. Якщо якась точка зору або дія привела їх до успіху, спробуйте її перейняти. Повторення позитивних звичок може змінити ваше ставлення. Це діє так само, як змушувати собі посміхатися, щоб викликати відчуття щастя.

Це не ті ж саме, що просто сліпе копіювання дій іншого для досягнення успіху. Тут суть в детальному аналізі успіхів інших і розумінні, що з цього підходить вам.

Кожні відносини повинні робити з вас кращу версію самого себе

У всіх аспектах вашого життя важливо дотримуватися високих стандартів. Шукайте колег, друзів і навіть другу половинку, які викликають у вас найкращі риси.

Видаляючи токсичність з вашого життя і оточувати себе людьми, які згодні тільки на досконалість, ви програмуєте себе на досягнення цілей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України