Авторські статтіЗдоров'я

Вчені встановили, як схуднути без дієт і спорту

Фахівці з Наньянського технологічного університету в Сінгапурі витворили пластир, всередині якого є особливі мікроголки, які більш тонкі, ніж волосся у людини. Всередині них речовина, що займається перетворенням енергозберігаючого білого жиру в бурі, який спалює енергію.

За словами професора Пен Чена, метою дослідження було розробити такий засіб, яке було б максимально непомітним і дешевим, а також пробачимо у застосуванні. Було проведено випробування на гризунах, яке показало, що почалося перетворення білого жиру в бурій на п’яту добу використання спеціального пластиру. Тваринам вдалося скидати зайві кілограми, а також знизився холестерин в крові. На думку фахівців, новий препарат краще також і тим, що його потрібно не так багато, бо в цьому є певна економія.

Раніше проводилися й інші дослідження щодо скидання ваги. Зокрема, провідним спеціалістом з гастроентерології та імунології Ераном Елінавом з Науково-дослідного інституту Вейцмана в Ізраїлі було запропоновано застосовувати, щоб схуднути, вимірювання цукру в крові. На думку ізраїльського вченого, так буде зрозуміла реакція організму людини на звичайну їжу. Фахівець зазначив, що чим більше підвищується рівень цукру після з’їденого, тим більше ймовірності, що ви почнете набирати вагу, ожиріння, а також діабет іншого типу, гіпертонія і певні серцево-судинні захворювання.

За словами Йорана Елінава, у такий період підшлункова залоза більш активно займається виробленням інсуліну, у зв’язку з чим запускаються каскадом біохімічні реакції, внаслідок яких накопичується жирова тканина ушкоджуються кровоносні судини. За словами вченого, бажано мати домашній глюкометр, вимірюючи, не ставши вище цукор перед їжею і через годину після цього.

Відповідно, експериментуючи, так ви зрозумієте самі, від чого повнієте, і якщо виключіть такі продукти з раціону, то і схуднете, і оздоровитися в цілому. Крім того, ізраїльський науковець зазначив, що в будь-якому випадку завжди потрібно харчуватися порційно, потроху, оскільки якщо одразу з’єднання їсти великий обсяг, то цукор підвищитися. Не бажано вживання сушених та надмірно солодких фруктів, а також рекомендується пити воду, вживати вершкове масло, сир і яйця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України