Авторські статтіНовини

У Чилі знайдені мікроорганізми, які можуть жити на Марсі

Вчені з Університету Арізони (США) зіткнулися з неймовірним відкриттям. Геологи дізналися, що термальні джерела Чилі є аналогом пустель на Марсі і містять унікальні мікроорганізми, які можуть існувати на Червоній планеті.

Дослідження проходить в пустелі Атакама. Ця місцевість зібрала в собі всі термальні джерела Чилі. Вчені Стів Раф і Джек Фармер стверджують, що кам’яні породи пустелі дуже схожі з зразками привезеними з Марса. Геологи знайшли в Ель-Тітьє особливі мікроорганізми, які виживають в таких непридатних для життя умовах. Стів Раф вважає можливим існування подібних організмів на Червоній планеті. Своїми припущеннями чоловік поділився з журналістами.

Марс вже давно знаходиться під пильним вивченням людини. Але поки вдалося лише знайти родовище такого мінералу, як діоксид кремнію. На Землі він зустрічається в термальних джерелах. Кристали починають плавитися при температури вище 1600°C. Це обумовлює його придатність для Марса. Тому в наступних космічних місіях вчені намагатимуться краще вивчити інопланетний кремнезем і відшукати унікальні мікроорганізми.

Чилійська пустеля давно вважається земним Марсом. Тут тестують марсоходи і вирощують марсіанський картоплю. Унікальний ландшафт багатий на пейзажі для голлівудських фантастичних фільмів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України