У Чилі знайдені мікроорганізми, які можуть жити на Марсі

Вчені з Університету Арізони (США) зіткнулися з неймовірним відкриттям. Геологи дізналися, що термальні джерела Чилі є аналогом пустель на Марсі і містять унікальні мікроорганізми, які можуть існувати на Червоній планеті.

Дослідження проходить в пустелі Атакама. Ця місцевість зібрала в собі всі термальні джерела Чилі. Вчені Стів Раф і Джек Фармер стверджують, що кам’яні породи пустелі дуже схожі з зразками привезеними з Марса. Геологи знайшли в Ель-Тітьє особливі мікроорганізми, які виживають в таких непридатних для життя умовах. Стів Раф вважає можливим існування подібних організмів на Червоній планеті. Своїми припущеннями чоловік поділився з журналістами.

Марс вже давно знаходиться під пильним вивченням людини. Але поки вдалося лише знайти родовище такого мінералу, як діоксид кремнію. На Землі він зустрічається в термальних джерелах. Кристали починають плавитися при температури вище 1600°C. Це обумовлює його придатність для Марса. Тому в наступних космічних місіях вчені намагатимуться краще вивчити інопланетний кремнезем і відшукати унікальні мікроорганізми.

Чилійська пустеля давно вважається земним Марсом. Тут тестують марсоходи і вирощують марсіанський картоплю. Унікальний ландшафт багатий на пейзажі для голлівудських фантастичних фільмів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh