Авторські статтіТехно

Вчені розповіли, як за допомогою синтетичних білків перемогти рак

Фахівці з американського Університету Райс заявила, що після синтезу білків їм вдалося знайті більше інформації про перетворення здорових клітин в ракові. Результати дослідження допоможуть вченим створити лікарські препарати проти захворювання.

Видання Science опублікувало доповідь фахівців, в якому йдеться про абсолютно новому підході до пошуку ліків проти онкології. Фахівці акцентували увагу на тому, що система репарації ДНК, що містить ферменти з метаболічних процесів, допомагає уникнути мутації організму. З’єднання ясувалося, що збої в структурі нуклеїнових кислот, що приводить до виникнення ракових клітин.

Вчені підкреслили, що репарації дозволяє виділяти фрагменти ДНК, здатних формуватися протягом частки секунди. Наукові співробітники Університету Райса розповіли, що їм вдалося синтезувати білки, внаслідок чого пошкоджені фрагменти нуклеїнових кислот автоматичних видаляються з організму.

Фахівці впевнені, що новий підхід допоможе в подальшому знайті ліки проти вірусного захворювання. Зараз вчені розглядають варіант придушення розмірів пухлини, як основний, при цьому не відбувається втручання на синтетичному рівні білків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України