Духовне

У Чернівцях відкрили благодійну кав’ярню «Карітасу»

У Вербну неділю у Чернівцях, біля катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ, відкрили та освятили благодійну кав’ярню. Вона – один із проєктів БФ «Карітас-Чернівці».

Кав’ярня розмістилася в маленькому приміщенні, де перед цим був церковний книжковий магазин. Взяти каву та домашню випічку можна тільки із собою, адже кав’ярня працює «на виніс»

«Сьогодні ми відкриваємо кав’ярню, де немає цін, а є благодійні пожертви, — сказав після урочистого богослужіння єпископ Чернівецький Йосафат Мощич. – Це соціальна кав’ярня, куди щонеділі після Служби Божої кожен може зайти і взяти собі кави. Мене запевнили, що кава тут буде дуже смачна.

Сьогодні «кава на виніс» надзвичайно популярна всюди, зауважує кореспондент РІСУ. Але тут, у цій соціальній кав’ярні, взявши каву чи випічку, кожен долучається до благодійності. У «Карітасі-Чернівці» кажуть, всі кошти будуть йти на забезпечення потреб двох центрів місцевого «Карітасу»: центру «Любов, яка лікує» для молоді з інвалідністю та центру «Серце дитяче – серце Господнє» для дітей із кризових сімей.

На маленькій соціальній кав’ярні висить оригінальна табличка «Кава з присмаком милосердя». Працюватиме вона щонеділі з 8:00 до 20:00, в будні дні – з 9:00 до 15:00. Хоча, можливо, з часом графік у будні зміниться і кав’ярня буде відчинена довше.

«Випічка у кав’ярні тільки домашня, – розповідають соціальні працівники БФ «Карітас-Чернівці». – У нашому «Карітасі» є працівниця, яка гарно випікає. Зараз тут також можна придбати свічки із вощини, зокрема свічки у вигляді писанки, зроблені дитячими руками. Це робили діти з інвалідністю та діти із кризових сімей, з якими ми займаємося у нашому «Карітасі».

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України