Авторські статті

У Чехії затримали фури з нелегальними мігрантами, які прямували в Німеччину. Відео

Увечері 16 лютого Поліція у справах іноземців Чехії затримала на автомагістралі D5 дві фури, в причепах яких ховалися нелегальні мігранти. Правоохоронці діяли за наводкою, отриманої від німецьких колег.

Вантажівки почали свій шлях в Румунії, а пунктом призначення була Німеччина. Першу вантажівку затримали на околицях міста Острів. В його причепі перебували 28 іноземців, у тому числі 9 дітей. Другу фуру поліція зупинила біля села Шловице (околиці міста Пльзень). Вона везла 7 нелегалів (четверо дітей).

Мігранти ховалися серед коробок з товарами і меблями. Одну дитину в дорозі сильно заколисало, йому знадобилася медична допомога. Поліція не розкриває громадянство затриманих іноземців. Усіх їх доставили в центр тимчасового утримання нелегальних мігрантів.

Разом з тим відомо громадянство чотирьох водіїв – ними виявилися румуни у віці від 26 до 37 років. Чоловікам доведеться відповісти перед законом за контрабанду людей. В операції брали участь близько 20 правоохоронців, був задіяний вертоліт.

Відомству належить з’ясувати, які не подали іноземці прохання про надання притулку в якій-небудь іншій країні Євросоюзу. Якщо так, то їх повернути в цю державу. Якщо ні, то нелегали зможуть попросити притулок у Чехії, а у разі відмови будуть депортовані на батьківщину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України