Прості пози з йоги від болю в спині

Якщо тобі мучити гострий біль в спині і шиї, є проблеми з тиском і ти часто прокидаєшся уві сні, ці вправи — те, що треба! Даний комплекс складається з найпростіших поз йоги для початківців.

Вже після третьої тренування за цією схемою ти відчуєш, як тіло стало слухняним, а м’яка м’язи зміцніли. Ти станеш міцніше спати і краще відновлюватися під час сну, голова прояснитися, стане легше вирішувати нагальні проблеми. Будь-яка біль, яка з’єднання являлася в області попереку і шиї, зникне! Не вірив, поки не спробував зайнятися сам.

Йога для початківців в домашніх умовах

Поза для розслаблення.

Сядь, випрямивши ноги перед собою. Повільно дотягнися до кінчиків пальців ніг. Робі акцент на розтяжці під час видиху — в цей момент сухожилля і м’яка м’язи ніг будуть більш податливі для максимального розтягування. Повтори так 5 разів.

Поза дитини.

Сядь, схрестивши ноги, відчуй, як розслабляється і подовжується хребет. Можеш злегка потягнутися вгору, спираючись на схрещені ноги. Посидь в цій позі пару хвилин, дихай як можна глибше і рівніше. Це допоможе налаштуватися на ефективну зарядку і знизити рівень стресу.

Нахил вперед.

Сядь, випрямивши ноги перед собою. Повільно дотягнися до кінчиків пальців ніг. Робі акцент на розтяжці під час видиху — в цей момент сухожилля і м’яка м’язи ніг будуть більш податливі для максимального розтягування. Повтори так 5 разів.

Поза дитини.

Встань на коліна, розстав їх на ширині плечей, руки тримай позаду тулуба. Повільно нахиляйся вперед, опустивши голову вниз повністю. У такий розслабленій позі проведи 3-4 хвилини з перервами, дихай глибоко і рівно, відчуй, як спина відпочиває.

Помісти праву руку на ліве коліно. Ліву руку зафіксуй позаду тулуба, повільно повертайся вліво. Голову повертай разом з корпусом — дивись ліворуч. Дихай як можна глибше! Повільно повернися у вихідне положення, відчуй, як тягнуться косі і м’які бічні м’язи преса, м’яка м’язи стегон. Повтори ті саме з правою ногою.

Поза богині.

Ляж на спину, зігніть коліна і з’єднай підошви ніг разом. Руки тримай по сторонам вільно. Дихай рівно, постарайся розтягнути внутрішні м’яка м’язи стегон і відчути це. Залишайся в цьому положенні, поки тобі комфортно — 2 хвилини цілком достатньо

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh