Діаспора

У Чехії невідомий приніс вкрадену сумку до дверей поліції

Чеські правоохоронці розшукують невідомого, який залишив вкрадену дамську сумку біля дверей поліцейської дільниці в місті Карлові Вари. Чоловік потрапив в об’єктив камери зовнішнього відеоспостереження.

Крадіжка сталася 12 грудня в місті Соколов. Жінка припаркувала машину біля будинку, дістала покупки з багажника, а сумку забула поруч із заднім колесом автомобіля. Через кілька хвилин чешка зрозуміла свою помилку, але було пізно. Сумку вже хтось забравши.

Всередині лежали золоті сережки, каблучки, ланцюжок, гаманець з готівкою у розмірі 4 тис. крон, документи та інші особисті речі. Загальний збиток власниця оцінила в 40 тис. крон.

Увечері того ж дня невідомий чоловік приніс торбу до поліцейської дільниці сусіднього міста Карлові Вари. Причому всі речі і документи були на місці. Пропали тільки готівкові гроші.

За минулі два місяці детективам не вдалося просунутися в розслідуванні крадіжки. Тому вони вирішили надати розголосу випадок і тільки зараз попросили громадськість про допомогу. Усіх, хто впізнав чоловіка на вигляді, просять зателефонувати за номером 158.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України