Діаспора

У Чехії знову розкритикували ідею легалізувати проституцію

На дискусії в парламенті Чехії міністр фінансів Чехії Олена Шіллерова спростувала дані Піратської партії про те, що легалізація проституції принесе в бюджет один млрд крон.

Раніше депутати від Піратської партії назвали саме цю суму, посилаючись на досвід легалізації проституції в Угорщині.

«Вже зараз жінка та чоловік, які бажають займатися проституцією і платити податки, можуть легалізуватися за допомогою будь-якого виду підприємницької ліцензії. Альо більшість хоче працювати анонімно, і легалізація марна. До того ж, сума в один млрд крон невірна. Доходи держави в кращому випадку склали б близько 560 млн крон, і це з урахуванням тих, хто вже якимось способом оформивши свою діяльність», — цитує Шіллерову сайт Tyden.cz.

Раніше парламент Чехії кілька разів намагався легалізувати проституцію, альо законопроекти схвалені не були.

Нагадаємо, чеська громадська організація «Задоволення без ризику» (Rozkoš bez rizika) опублікувала дані, згідно з якими сексуальні послуги за гроші надають близько 13 тис. жінок.

В організації считают, що це цифра приблизна, і насправді повій більше. Багато хто не зізнаються, що займаються сексом за гроші.

Близько половини з них — матері-одиначки.

Середній вік чеських представниць найдавнішої професії становить 30 років.

Одна година роботи вуличних повій коштує 500 крон, в публічних будинках близько тисячі крон, в клубах ціна досягає трьох тис. крон.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України