Вчені показали страшні наслідки розливу нафти в 2010 році

Катастрофа на «Глибоководному горизонті» знищує природу все сильніше.

Вчені провели дослідження, в результаті якого були показані наслідки розливу нафти. Це неприємна пригода сталося ще в 2010 році, але зараз людству доводитися спостерігати його наслідки. Тоді на поверхню землі і в затоку почали потрапляти нафтові продукти, а тепер ми бачимо, як вони впливають на солончаки узбережжя Мексиканської затоки.

В результаті аналізу рослинності місцевих боліт дослідники прийшли до висновку, що в основному там переважають тільки дві рослини: гладка пістрява трава Spartina alterniflora і чорна хвоя Juncus roemerianus. Вони-то і відіграють ключову роль у збереженні екології навіть після такого глобального новини.

Наслідки нафтового розливу жахливі, що показали вчені: багато рослин на сильно забруднених ділянках вимерли, а мікроорганізми, що жили колись у цьому ареалі, значно скоротилися. Але через десять років болото почало відновлюватися завдяки цим двом видам рослин, спартина і чорна хвоя. Після «повернення» рослин почалося відновлення та мікроорганізмів на даній території.

На основі всього цього вчені нікого висновок: рослини є основою солончаків, оскільки полегшують колонізацію, забезпечують середовище перебування тварин, а також сповільнюють швидкість водяних потоків. У зв’язку з цим для відродження солончаків необхідно приділити особливу увагу посадці спартины і їй подібним.

Втім, незважаючи на це, існує проблема, суть якої полягає в обсязі годині. Передбачається, що в подальшому навіть часткове відновлення буде займати значно більше часу, ніж одне десятиліття, і з кожним роком темпи будуть ставати все нижче і нижче. Хоча у попередніх дослідженнях даного характеру прогнози були не такі страшні.

Правда, існує ймовірність, то надалі тривалий вплив нафтопродуктів на мікроорганізми або зробить їх стійкими до майбутніх розливам, або зовсім вб’є. У будь-якому випадку розраховувати на те, що все може завершитися благополучно, не варто. Слід робити якісь усвідомлені кроки для збереження екології Землі вже зараз.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh