У Чехії запрацював центр по захисту зовнішніх кордонів від нелегалів

У вівторок, 4 червня, в празькому районі Жижков заробив Національний ситуаційний центр по захисту зовнішніх кордонів (Národní situační centrum ochrany hranic). Його головне завдання – координація дій Поліції у справах іноземців та Головного митного управління для ефективного захисту зовнішніх кордонів Чехії від нелегальних мігрантів.

Забезпечуваті роботу нового органу буде 31 людина. З них дев’ять є митниками. Центр також буде обмінюватися інформацією з європейськими колегами для захисту кордонів шенгенської зони.

«Всі ми хочемо, щоб наша країна і далі залишалася як мінімум сьомий у списку найбільш безпечних у світі. Чехія вже давно виступала за створення таких національних центрів. Зараз вони з’являються в усіх країнах Євросоюзу», – заявив на урочистому відкритті голова чеського МВС Ян Гамачек.

У свою чергу заступник голови президії поліцейського Мартін Вондрачек уточнивши, що центр з’єднання явився в рамках виконання постанови Заради Європи. Найближчим часом вони в обов’язковому порядку повинні запрацювати у всіх країнах ЄС.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh