Українці в Чехії

У Чехії запрацював центр по захисту зовнішніх кордонів від нелегалів

У вівторок, 4 червня, в празькому районі Жижков заробив Національний ситуаційний центр по захисту зовнішніх кордонів (Národní situační centrum ochrany hranic). Його головне завдання – координація дій Поліції у справах іноземців та Головного митного управління для ефективного захисту зовнішніх кордонів Чехії від нелегальних мігрантів.

Забезпечуваті роботу нового органу буде 31 людина. З них дев’ять є митниками. Центр також буде обмінюватися інформацією з європейськими колегами для захисту кордонів шенгенської зони.

«Всі ми хочемо, щоб наша країна і далі залишалася як мінімум сьомий у списку найбільш безпечних у світі. Чехія вже давно виступала за створення таких національних центрів. Зараз вони з’являються в усіх країнах Євросоюзу», – заявив на урочистому відкритті голова чеського МВС Ян Гамачек.

У свою чергу заступник голови президії поліцейського Мартін Вондрачек уточнивши, що центр з’єднання явився в рамках виконання постанови Заради Європи. Найближчим часом вони в обов’язковому порядку повинні запрацювати у всіх країнах ЄС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України