Авторські статтіДіаспора

У Чехії закликають знизити вікову межу для поняття «дитяча порнографія»

Голова Товариства сексологів при Чеському лікарському товаристві Ярослав Звержина вважає абсурдною віковий ценз до 18 років, встановлений для поняття «дитяча порнографія».

Матеріал на цю тему опублікував сайт Novinky.cz.

«Якщо у вас знайдуть фотографію сідниць 17-річної дівчини, то це привід для звинувачення у дитячій порнографії. Але з цієї ж дівчиною можна займатися сексом три рази в день. Закон дозволяє сексуальні стосунки з 15 років, отже, і вікова межа для дитячого порно повинна бути знижена до 15 років», — вважає Звержина.

«Якщо дозволений законом статевий акт з неповнолітніми зняти на відео, то це буде дитяча порнографія. Якщо відео або фото показати кому-небудь, то це вже поширення», — підтримала його судовий експерт Петра Сейбалова.

Покарання за такий злочин може становити вісім років позбавлення волі.

В міністерстві юстиції Чехії виступили проти будь-яких змін у цій сфері.

«Закони, що захищають підлітків молодше 18 років, базуються на директивах ООН, Ради Європи та Євросоюзу. На їх підставі, кримінальна відповідальність винна буті не тільки за виготовлення і поширення, але і за зберігання дитячої порнографії. Ми не бачимо сенсу полемізувати з цього питання», — заявила прес-секретар міністерства юстиції Люція Махалакова.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.