Авторські статтіТехно

Новий патч для Windows 10 значно підвищить швидкість роботи комп’ютера

Оновлення виправить всі проблеми з патчем Spectre, поліпшивши швидкодію приблизно на 20%.

Комп’ютери користувачів по всьому світу стали повільніше після того, як Microsoft випустила патч Spectre ще в січні 2018 року. Справа в тому, що після його установки навіть не самі старі комп’ютери стали працювати значно повільніше. Однак прийдешнє оновлення для Widows 10 значно підвищить швидкість роботи комп’ютера, виправляючи минулі прорахунки.

Виправлення помилок буде представлено в Windows 10 19H1, яка вже знаходиться у програмістів Microsoft на стадії розробки. Інсайдери розповіли, що вони вже отримали доступ до ранньої нестабільної версії операційної системи. Говорячи про масове розповсюдження, фахівці відзначають, що новий патч вийде тільки в квітні 2019 року.

Один з інсайдерів розповів в Twitter, що Microsoft включила у нових збірках Windows 10 «ретрополію» і «оптимізацію імпорту». Ці функції зменшують вплив на комп’ютер ряду систем, підвищуючи його продуктивність приблизно на 20%. Вважається, що початкове уповільнення ПК буде повністю усунено.

До речі, варто зазначити, що найбільше були уповільненими комп’ютерній комп’ютери на Windows 7 і Windows 8. Вони вже не отримають патч з прискоренням системи, тому користувачам дуже важливо перейти на нову операційну систему для більшої безпеки та швидкодії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.