Українці в Чехії

У Чехії виявили четвертий і п’ятий випадки зараження коронавірусом

Число пацієнтів з коронавірусною інфекцією COVID-19 в Чехії зросла з трьох до п’яти. Про це журналістам заявив міністр охорони здоров’я республіки Адам Войтех.

«Діагноз підтвердився у двох жінок, які перебували в контакті з раніше виявленими хворими. Всього в країні на цей вид захворювання було обстежено 236 осіб. Результати за 16 аналізів ще не прийшли. Вони повинні бути готові до полудня середи», – сказавши він.

Всі заражені коронавірусом нещодавно побували в Італії. Це троє громадян Чехії – двоє чоловіків і жінка, а також американка, яка навчається в Мілані, і її подруга з Еквадору. Четверо пацієнтів знаходяться в празькій лікарні «На Буловце», п’ята – в лікарні міста Усті-над-Лабем.

За словами головного санітарного лікаря Єви Готтвальдової, у громадянки Еквадору діагноз підтвердився тільки після повторного аналізу, хоча симптоми хвороби у неї були більш виразними, ніж у подруги-американки. Цей випадок підтвердив правильність обраної лікарями стратегії, які за замовчуванням відправляють всі взяті аналізи на повторне дослідження в Берлін.

Зараз в карантині “На Буловце” знаходиться третя туристка, яка прилетіла з двома інфікованими іноземкам. Її перший тест виявився негативним, лікарі чекають результатів повторного дослідження.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України