У Чехії підрахували спійманих за рік нелегальних мігрантів

У минулому році Поліція у справах іноземців Чехії затримала 4992 нелегальних мігрантів, що на 254 осіб більше порівняно з 2017 роком. Така статистика міститься в звіті Міністерства внутрішніх справ ЧР, який глава відомства Ян Гамачек представивши уряду.

У переважній більшості випадків (4653) іноземці у їжджали в країну законно, і вже потім з різних причин порушували встановлені рядки перебування. Серед затриманих нелегалів переважали українці – 1470 осіб. Далі слідували громадяни Молдови (567), В єтнаму (312), Росії (273) і Узбекистану (157).

Що стосується незаконної транзитної міграції, то в минулому році на неї попався 191 людина. Головним чином це були громадяни Іраку, Сирії, Афганістану та Нігерії, які прямували через республіку Німеччину та інші країни Євросоюзу.

Відомство також відзначило іншу проблему, тісно пов’язану з незаконним перебуванням – нелегальне працевлаштування. У минулому році з цієї причини з країни були вислані 3495 іноземців (+384 порівняно з 2017 роком). Всього ж поліція відправила додому 5713 мігрантів. Серед них лідирували громадяни України (3889 осіб) та Молдавії (900 осіб). Причому молдавани частіше інших працювали без яких-небудь документів, тоді як українці в основному працювали з польським трудовим візами.

У минулому році в ході перевірок правоохоронці вилучили у 1122 іноземців 1383 підроблені паспорти та інші документи. Найчастіше мова йшла про підроблених документах Румунії, Чехії, Болгарії, Литви, Угорщини, Італії та Словаччини.

За рік поліцейські затримали 36 осіб, які допомагали нелегалам. З них 28 були чеськими громадянами. У більшості випадків (26) йшлося про фіктивні шлюби.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh