Любов не треба квапити – вона знайде тебе, коли ти дійсно будеш готова

Не погоджуйся на людину, який не готовий разом з тобою долати погані часи. Переконайся, що він буде терпляче працювати над тім, щоб розділити своє життя з іншою людиною.

Знаю, наскільки важко залишатися на самоті, коли все, що ти хочеш – це дарувати комусь свою любов. Розумію, як важко спостерігати за тим, як всі друзі вступають у відносини, а тобі ніяк не вдається знайти того чоловіка, який міг б бути другою половиною.

Повір, мені теж доводилося бувати в положенні, коли я намагалася поквапити любов, але у мене нічого не вийшло.

Тому що справжня любов – це те, що має прийти до тебе природно. Як би тобі не хотілося цього, ти не в силах наблизити її насильно – любов знайде тебе саме тоді, коли ти дійсно будеш готова в ній.

Відчути справжню зв’язок

Звичайно, ідея, закривши очі, стрибнути у вир стосунків здається одиночці дуже привабливою. Але все, що тобі принесе ця авантюра – це тільки розбите серце.

Відносини, які дійсно варті твого годині, – це стосунки з тим, з ким ти відразу відчуєш глибинний зв’язок. Дочекайся хлопця, з яким у тебе виникне відчуття зв’язаності. Її відчувають між собою два по-справжньому близьких людей.

Дочекайся хлопця, який зможе запалити в тобі іскру, про існування якої ти навіть не підозрювала.

Запасися терпінням до того моменту, поки не переконаєшся, що ця людина дійсно є твоєю долею.

Це буде саме та любов, яку ти так довго шукала. Якщо ти погодишся на щось менше, то завжди будеш шкодувати про це. Завжди будеш пам ” ятати про те, що пішовши на цей компроміс, ти, можливо, втратила людину, який був призначений тобі долею.

Не кожен здатний вкладати сили в роботу над відносинами

Казкові історії завжди сповнені краси і легкості – вони просто ідеальні. Але це всього лише казки – не більш того.

В реальному світі відносини завжди сповнені плутанини і складнощів. Навіть в самому гармонійному союзі трапляються зварювання, розбіжності та інші неприємності.

Тому ніколи не погоджуйся зустрічатися з хлопцем, який не готовий терпляче разом з тобою долати погані часи. Тобі обов’язково потрібно переконатися в тому, що людина, яку ти обираєш, розуміє, яку кількість зусиль йому потрібно буде докласти.

Переконайся, що він готовий терпляче працювати над тім, щоб розділити своє життя з іншою людиною.

Дочекайся того, хто полюбити тобі справжню

Ми всі винні в тому, що влаштовуємо шоу, коли вступаємо в нові відносини. Ми так сильно хочемо сподобатися іншій людині, що спочатку уявляємо собі якомога кращому вигляді. Я завжди чинила саме так, і ти, певно, теж.

Справа в тому, що тобі, зрештою, потрібно буде позбутися від цієї рекламної вітрини. Не боятися відкриватися і бути самою собою, демонструючи йому ті, хто ти є насправді.

Тільки тоді ти зможеш зрозуміти, чи любити він тобі в дійсності чи ні.

Якщо він ставиться до тебе щиро, йому навіть і в голову не прийде щось міняти в тобі. Йому буде подобатися тобі все, навіть недоліки, за якими він обов’язково розгледить внутрішню красу.

Не варто прикидатися тим, ким ти не є, щоб догодити іншій людині.

Любов – це найпрекрасніша річ в цьому світі. Однак, як би ти сильно бажала її, потрібно запастися терпінням. Розумію, це нестерпно важко бути одному, коли всередині у тобі просто океан нерозтрачених почуттів. Але в тому-то і справа, що любов повинна знайти тебе сама. Повір, коли ти будеш готова до неї, вона обов’язково прийде до тобі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh