Духовне

У церковній школі в Будапешті відзначили День вишиванки та провели Шевченківські читання

Нещодавно “Рідна школа” в Будапешті вийшла з дистанційного навчання. З листопада минулого року через карантинні обмеження учнівська спільнота змушена була перейти на онлайн-навчання.

22 травня, наприкінці навчального дня, у школі відбулося Свято вишиванки та Шевченківські читання, які перенесли на травень через карантин.

Під час святкування учні школи спільно із батьками цитували вірші українського поета Тараса Шевченка, співали українські пісні на слова Кобзаря, брали участь у різноманітних конкурсах. А на завершення  в подарунок  діти отримали дитячий “Кобзар” від наглядової ради “Рідної школи”.

Адміністраторка школи, п. Олена Бескоровайна, яка провела шкільне свято, подякувала батькам, учителям та учням за активність у шкільному житті, а о. Дам’ян Габорій, керівник Фундації УГКЦ в Угорщині, до якої належить школа, зауважив, що з цієї школи вийдуть майбутні лідери української громади в Угорщині, котрі люблять свою Батьківщину, мову і традиції.

Довідка:

“Рідна школа” в Будапешті була створена у 2018 році, належить до Фундації УГКЦ в Угорщині.  Школа проводить уроки з української мови, літератури, народну творчість, основи християнської віри і життя, “Я у світі”, історію і географію України, біологію. Проводиться вокальний і художній гурток. При школі діє скаутська організація. У рамках школи діти готуються до першої Сповіді. Навчання проводиться щосуботи. Але головна мета – повноцінна, щоденна школа.

За матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України