Авторські статтіНовини

В шафі музею знайдено залишки найбільшого в світі динозавра. Фото

У Бразилії вчені виявили останки найбільшого в світі динозавра в шафі. Він був знайдений ще в 1953 році палеонтологом Айвором Луеліном. Дослідник знав, що натрапив на щось дуже значуще, але тоді вчений не мав змоги визначити, наскільки великий був динозавр, тому просто «забув» про нього на шість десятиліть. Останки історичної тварини перебували у шафі в Бразильському національному музеї.

Через 60 років вчені знайшли останки динозавра, якого називали «Austroposeidon magnificus». Фахівці встановили, що він жив на Землі понад 66 мільйонів років тому і відносився до довгошиїх травоїдних тварин, а його довжина становила 25 метрів (82 футів).

Тільки один спинний хребець динозавра був розміром, як мікрохвильова піч, крім цього у верхній залі музею були знайдені й інші фрагменти тварини.
Поряд з останками дослідники побачили величезний малюнок, де був зображений «Austroposeidon magnificus», у нього була маленька голова, величезне тіло, довга шия і хвіст.

Директор музею Діоген де Алмейда Кампос сказав: «Може бути, шість десятиліть для вивчення останків динозавра і звучить смішно, але це дійсно так. Саме стільки нам знадобилося часу. У 1950-х роках я і мої помічники були піонерами в області палеонтології, але ми знали одне – останки повинні бути вивчені. У нас не вистачало грошей, співробітників і тільки чотири роки тому динозавр став предметом докторської дисертації Каміли Бандейр, саме вона склала шматочки цієї головоломки».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України