Авторські статтіНовини з Австрії

У австрійки забрали автомобільний номер, що пропагував націонал-соціалізм

Жителька Відня була здивована, коли отримала повідомлення від влади про анулювання номерного знака її автомобіля і необхідності його повернути. Вся справа в тому, що автомобільний реєстраційний знак LOGO 18 містить в собі «нацистській код» — 18, який може означати першу та восьму літер латинського алфавіту: A і H, що є абревіатурою Adolf Hitler.

Більше п’ятнадцяти років мешканка Відня використовувала даний номер, який до того ж був візитною карткою жінки — вона логопед у вісімнадцятому районі Відня. Але три роки тому він став поза законом, коли були прийняті поправки в законодавство, що відображають боротьбу влади з проявом національно-соціалізму, нацизму і фашизму.

Зазначимо, влітку 2015 року були внесені зміни до низки нормативних актів, що регулюють реєстрацію транспортних засобів в Австрії, які поставили поза законом автомобільні номерні знаки, які містять такі набори цифр: 18 (Адольф Гітлер), 28 (Кров і честь), 828 (Кров і честь), 74 (Велика Німеччина), 84 (Heil dir), 88 (Heil Hitler), H8 (Heil Hitler), 311 (Ku Klux Klan), 444 (Німеччина для німців), 198 (Sieg Heil), 1919 (SS), 191 (SA), 420 (День народження Гітлера), 1488 (Німеччина, Хайль Гітлер).

Тепер австрійці доведеться не тільки позбудеться свого професійного бренду, але і понести ряд витрат на проведення адміністративних процедур для отримання нового автомобільного номера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України