Авторські статтіНовини

У 2020 році британські вчені вирушать з експедицією в Антарктиду за метеоритами

Британські вчені повідомили про призначення дати експедиції в Антарктиду для пошуків металевих метеоритів. В дорогу дослідники вирушатимуть в 2020 році.

Величезна кількість всіх метеоритів було знайдено на території Антарктиди. Всього, за останніми даними, на теренах вічної мерзлоти виявлено майже 35 тис. каменів з космосу. Ця кількість дорівнює 66% усіх знайдених на Землі, це досить високий показник для окремого регіону. Незважаючи на це, практично всі знайдені метеорити були неметалічними. Учені з Великобританії пояснили це тим, що такий важкий і стійкий сплав здатний буквально розплавляти товщу льоду, тим самим консервуючи самого себе. Таким чином в Антарктиді залишається величезна кількість металевих зразків, похованих під товщею льоду. Саме на їх пошуки вирушить спеціальна група експертів, яка в повному складі виступить на початку 2020 року.

На завершення британські вчені розповіли, що для виявлення залишків металевих метеоритів в Антарктиді не знадобляться якісь технологічні розробки або особливі станції для буріння. Вся справа в середній глибині розташування космічних об’єктів, що не перевищує двох метрів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України