Авторські статтіНовини

Вчені розповіли, чому не можна палити в приміщенні

Вчені розповіли, що при курінні в приміщенні на меблях з’являються липкі залишки нікотину, що уповільнюють ріст дітей. Також фахівці стверджують, що жовті плями в будинку у курців мають властивість послаблювати імунну систему новонароджених, передає видання MailOnline.

За даними джерела, діти найбільше схильні до ризику захворіти внаслідок курців в будинку, так як вони повзають по підлозі і часто беруть всякі сторонні предмети собі в рот. Саме через  предмети, які просякнуті димом або ж липкими залишками, передаються інфекції та мікроби дітям.

На даний момент велика кількість людей і так знає, що тютюновий дим дуже шкідливий для будь-якої людини, а тим більше для новонародженого організму. Проте вчені вирішили перевірити, яким чином дії можуть курця впливати на дитячий імунітет.

Для свого дослідження вчені використовували лабораторних щурів, половина з яких з народження жила в здоровому середовищі, а друга постійно перебувала в зоні нікотинового диму. В результаті вдалося встановити, що всі підопічні, які з малого віку вбирали дим, були набагато легші за вагою від своїх побратимів. На сьогоднішній день дослідження ще тривають, проте вже можна бути точно впевненим в тому, що для дітей курці в сім’ї становлять небезпеку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України