Авторські статтіТехно

У 2019 році Apple випустить iPhone зі стилусом

Південнокорейське видання The Korea Herald розповсюдило інформацію, що в 2019 році компанія Apple збирається представити на ринку iPhone зі стилусом Apple Pencil, який в даний час використовується в планшетах iPad Pro.

Згідно інсайдерської інформації, стилус Apple Pencil буде «суперконденсаторного» типу, що дозволить не використовувати дорогі технології в смартфоні і зробити його більш бюджетним. Це також додасть ефект використання цього олівця або ручки при роботі з пристроєм.

Як вважають експерти, Apple прийняла рішення про випуск iPhone зі стилусом в бажанні скласти конкуренцію Samsung Galaxy s Note, який використовує електронну паличку для писання» S-Pen, і для розширення можливостей гаджета в сфері управління і використання новітніх інтерактивних функцій.

Більше того, інсайдери кажуть, що Apple вже провела попередні переговори з виробниками стилусів на предмет можливого співробітництва і отримала досить вигідні пропозиції. У тієї ж годину представники «яблучних» не коментують інформацію, що з’явилася.

Варто нагадати, Стів Джобс був проти використання стилусів в гаджетах, вважаючи що у людини їх і так 10, натякаючи на пальці рук.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України