Авторські статті

У 2017 році курс долара «наздожене» євро

В 2017 году курс доллара «догонит» евро
Міжнародний інвестбанк Goldman Sachs заявив, що протягом 2017 року курс долара доросте до курсу євро. Експерти оцінюють імовірність такого сценарію, як дуже високу. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook заявив відомий український блогер та журналіст Дмитро Вовнянко, передає Голос українською.

За словами Дмитра Вовнянко, очевидно, при цьому євро не опуститися до рівня долара, а долар стані коштувати, як євро, а це значить, що курс гривні щодо долара знову поповзе вниз і національна валюта знову знеціниться.

«Україна тут не при чому. Взагалі не при чому. Просто в США до влади прийшли республіканці, а наміри Дональда Трампа в економіці США дуже революційні. Любителі кричати «все пропало» можуть святкувати. Можна більше нічого не робити. Долар сам собі буде зростати до рівня євро. Гривня на цьому буде слабшати, навіть якщо глава Нацбанку Валерія Гонтарєва розірветься на британський прапор», – зазначив журналіст.

За його словами, у зв’язку зі сформованою ситуацією незабаром ми почуємо розмови про те, що «Уряд України винен, тому, що до влади в США прийшов Трамп і обвалив гривню».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України