Новини з Австрії

Вищий земельний суд Відня дозволив екстрадицію екс-чиновника Мінкультури РФ

Вищий земельний суд Відня у вівторок відмовив в задоволенні скарги захисту колишнього чиновника Мінкультури Росії Бориса Мазо на рішення попередньої інстанції про його екстрадицію до Росії

Рішення відмовити у задоволенні скарги оголосив суддя, головуючий в апеляційній колегії, Таким чином, запит на екстрадицію Мазо з Відня вступив в силу.

У листопаді земельний суд Відня у кримінальних справах ухвалив рішення про екстрадицію колишнього чиновника Міністерства культури Росії Бориса Мазо. Він звинувачується в розкраданні бюджетних коштів і їх легалізації.

Колишній високопоставлений чиновник міністерства культури Росії був затриманий в минулому листопаді. Одночасно на півдні Іспанії затримано його колишня дружина і син, повідомляє прес-служба Національної поліції Іспанії. Всі затримані підозрюються у відмиванні грошей при покупці елітної нерухомості в Марбельї на суму в 4 млн євро. Поліція припускає, що ці кошти були здобуті злочинним шляхом в Россіі.Расследованіе почалося в минулому році після того, як Росія відправила властям Іспанії запит на арешт і видачу екс-чиновника.

У Росії він фігурує в справі про розкрадання 7,2 млн доларів, виділених на реконструкцію Ермітажу, йдеться в повідомленні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України