Поради

Високотехнологічні шини Goodyear UltraGrip Ice+

Зимові шини від Goodyear відомі своїми чудовими зчіпними якостями, високим рівнем безпеки та керованості. Вони відповідають усім ключовим вимогам сезону, і доступні широкому колу споживачів завдяки гнучкій ціновій політиці компанії. Одна з яскравих представниць сегмента – шина Goodyear UltraGrip Ice+.

Передові характеристики

Для регіонів, де зими відрізняються особливо складним характером, ця модель стане справжньою знахідкою. Шина призначена для легкових автомобілів, і є одним з найкращих прикладів технологічності та інноваційного підходу.
Серед ключових технологій, які лягли в основу розробки даної зимової шини, слід, в першу чергу, відзначити Active Grip. Вона відповідає за активне зчеплення покришки на різних видах зимової поверхні: лід, сніг, мокрий асфальт, снігова каша, сльота, глибокий і пухкий сніг. В основі технології лежить ціла низка інженерних рішень, які спрямовані на забезпечення відмінних експлуатаційних властивостей навіть у регіонах із найсуворішим кліматом.

Висококласна гума Goodyear UltraGrip Ice+ була створена для широкого спектра легкових авто, тому, випускається в безлічі варіантів типорозмірів, зокрема і в розмірі 215/65 R16.

Ще одна технологія Dual Cap Compound дозволила створити гумову суміш, яка зберігає необхідний рівень еластичності в широкому спектрі мінусових температур. Завдяки цьому гума залишається рухливою, зберігає зчіпні властивості та забезпечує відмінну керованість.

Також ця технологія дала змогу створити унікальний двошаровий протектор шини Goodyear UltraGrip Ice+. Більш еластичний верхній шар дає змогу плямі контакту щільніше облягати нерівності, які можуть зустрічатися на дорозі. Другий шар протектора має більш щільну і жорстку структуру. За рахунок цього, він здатний забезпечити чудові експлуатаційні властивості в умовах високих температур на сухому асфальті. За високі зчіпні властивості покришки відповідає також технологія Hybrid Sipes. Ця розробка передбачає, що в протекторному малюнку присутні ламелі двох типів. Завдяки щільній фіксації стінок, ці мікроканавки дозволяють домогтися високої жорсткості конструкції елементів протекторного малюнка.

Оптимізований дизайн протектора

Зимові шини Goodyear UltraGrip Ice+ отримали V-подібний дизайн протекторного малюнка. Симетричне спрямоване розташування блоків утворює ще більше крайок зачепа для збільшення тягового зусилля і зчіпних властивостей. Також було збільшено і саму кількість протекторних шашок.

Система дренажу утворена великою кількістю канавок, завдяки чому волога швидко евакуюється з контактної плями. Шина практично не схильна до ефектів слешінга і аквапланування. За оптимальний контакт шини з дорожнім полотном, сніговим або крижаним накатом відповідає двошарова структура протектора.

Ламелі різних форм дають змогу покришці домогтися відмінного зчеплення на сніжному і крижаному покритті протягом усього терміну експлуатації. Невеликий радіус плечових зон протектора дає змогу домогтися ширшої площі контактної плями і рівномірнішого тиску на неї, що забезпечує поліпшене зчеплення з дорожнім полотном і рівномірність зносу шини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України