Новини з Австрії

В Австрії обговорюють виплата “коронавірусної тисячі” євро для всіх до Різдва

На початку кризи в країні було активне обговорення виплати «коронавірусної тисячі», але потім справа затихла. Тепер ідея отримує новий імпульс

З моменту закінчення першого локдауна вимога виплати тисячі євро для кожного австрійця набрало тисячі голосів. Не тільки як визнання героїв кризи, але і для стимулювання економіки. «Сподіваюся, тепер все зрозуміли, що однією кампанії подяки недостатньо», – говорить президент ÖGB Вольфганг Каціан. Відповідне звернення вже підписали понад 140 тисяч осіб.

Основна теза: «Кожен, хто був змушений вийти з дому на роботу під час кризи і, таким чином, піддавався підвищеного ризику зараження, повинен отримати тисячу євро – неоподатковувану в рамках пакету допомоги федерального уряду», – йдеться в клопотанні. Однак в політиці досі поки мало що сталося відносно виплати «тисячі» громадянам.

З усього іншого обговорюється ще одна вимога. У четвер глава Торгової палати Харальд Марер здивував як політиків, так і роздрібних торговців закликом до відкриття роздрібної торгівлі в неділю після карантину, щоб врятувати різдвяний бізнес і мати можливість краще розподілити потік відвідувачів у дні покупок. Крім того, обговорюється  і нова пропозиція: замість різдвяних корпоративів всім повинні бути видані грошові подарунки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України