В Австрії обговорюють виплата “коронавірусної тисячі” євро для всіх до Різдва

На початку кризи в країні було активне обговорення виплати «коронавірусної тисячі», але потім справа затихла. Тепер ідея отримує новий імпульс

З моменту закінчення першого локдауна вимога виплати тисячі євро для кожного австрійця набрало тисячі голосів. Не тільки як визнання героїв кризи, але і для стимулювання економіки. «Сподіваюся, тепер все зрозуміли, що однією кампанії подяки недостатньо», – говорить президент ÖGB Вольфганг Каціан. Відповідне звернення вже підписали понад 140 тисяч осіб.

Основна теза: «Кожен, хто був змушений вийти з дому на роботу під час кризи і, таким чином, піддавався підвищеного ризику зараження, повинен отримати тисячу євро – неоподатковувану в рамках пакету допомоги федерального уряду», – йдеться в клопотанні. Однак в політиці досі поки мало що сталося відносно виплати «тисячі» громадянам.

З усього іншого обговорюється ще одна вимога. У четвер глава Торгової палати Харальд Марер здивував як політиків, так і роздрібних торговців закликом до відкриття роздрібної торгівлі в неділю після карантину, щоб врятувати різдвяний бізнес і мати можливість краще розподілити потік відвідувачів у дні покупок. Крім того, обговорюється  і нова пропозиція: замість різдвяних корпоративів всім повинні бути видані грошові подарунки.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh