Новини з Австрії

В Австрії замість різдвяних корпоративів пропонують податкові пільги на подарункові сертифікати для співробітників

 

Оскільки різдвяних корпоративів в цьому році в Австрії все одно не буде, економічна асоціація (Österreichische Wirtschaftsbund) вимагає податкових пільг на подарункові сертифікати для співробітників

Різдвяні вечірки в даний час не обкладаються податком до 365 євро на співробітника. На думку асоціації, це звільнення має бути поширене на різдвяні ваучери. Це, перш за все, принесе користь регіональній економіці.

«За допомогою різдвяних ваучерів, які не обкладаються податком, ми можемо вбити двох зайців. Співробітники отримують заслужене визнання, і в той же час ми зміцнимо регіональну економіку », – підкреслює генеральний секретар Економічної асоціації Курт Еггер.

Крім того, з їх допомогою збільшаться споживання і допомога постраждалим галузям. Ваучери повинні бути обмежені регіональними постачальниками послуг і роздрібними торговцями. Такий захід має гарантувати, що іноземні онлайн-гіганти, такі як Amazon, не отримають цих грошей і додана вартість залишиться в Австрії.

NÖAAB також підтримує вимоги економічної асоціації.

«Оскільки багато компаній хочуть висловити вдячність своїм співробітникам навіть в цей непростий час, було б важливо підняти згаданий межа», – написала голова NÖAAB Крістіан Тешл-Хофмайстера.

Однак для реалізації необхідні нові правові положення. Для різдвяних корпоративів в даний час існує звільнення від прибуткового податку в розмірі 365 євро в рік. Крім того, подарунки на суму до 186 євро також не обкладаються податком.

«В такий важкий рік розширення ліміту на різдвяні вечірки за рахунок купонів було б хорошим подарунком для всіх нас», – каже Еггер.

«Компанії повинні мати можливість зробити подарунок своїм співробітникам. Сім’ї можуть використовувати ваучер для відвідування ресторану невеликою групою, наприклад. Як тільки це знову стане можливим, звичайно ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України