Авторські статті

Виключення чи вихід РФ з ПАРЄ в чергове доведе, що режим Путіна дискредитує Росію на міжнародній арені

Виключення чи добровільний вихід Російської Федерації зі складу ПАРЄ стане черговим свідченням, що путінський режим дедалі більше дискредитує Росію на міжнародній арені, – заявляють в партії «УДАР».

В партії переконані, що реакція Росії на загрозу її виключення із Парламентської Асамблеї Ради Європи свідчить про те, що російська влада не має наміру адекватно реагувати на тривожні сигнали, які надсилає їй цивілізований світ. «Замість того, щоб прислухатися до небезпечних сигналів, путінський режим взяв курс на подальше відмежування Росії від європейської цивілізації та системи цінностей. Росія все більше протиставляє себе Європі», – наголосили в «УДАРі».

Це не Україна відмежовується від Росії, – зазначили в партії, – це путінська авторитарна Росія відмежовується від Європи, невід’ємною частиною якої є і залишатиметься Україна.

В «УДАРі» також підкреслили, що в той час, як Україна робить все, аби стати повноцінною частиною європейської сім’ї, Росія стрімко повертається до тоталітарного радянського минулого.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.