Виходячи з дій і логіки Президента Російської Федерації тепер кожен, хто живе в Росії може сміливо заявити таке:

Ми тут з сусідами по комуналці зібралися на кухні, подумали як слід і провели референдум щодо виходу нашої квартири зі складу РФ і її приєднання до території Німеччини. Проголосували одноголосно “за”, тому я звертаюся до німецької влади з проханням якомога швидше направити до нас війська для захисту від злісних російських сусідів зверху – три роки тому вони затопили мені кімнату, і я бачу в цьому агресію і утиск своїх прав.

Із 99-х депутатів Верховної Ради АР Крим 82 обрані від Партії регіонів та входять до її лав. Однак і досі ми не почули реакцію на такі дії керівництва ПР. Вимагаємо від Партії регіонів чітко озвучити свою позицію: або вони підтримують дії сепаратистів,

“Ми маємо достовірну інформацію щодо їхніх справжніх вимог. Фактично, це вимоги, спрямовані на знищення української держави: щодо федералізації України; щодо дозволу на подвійне громадянство РФ поряд з громадянством України; щодо введення другої державної мови – російської, чого РФ добивається вже 23 роки; щодо розширення російських військових баз в Україні, й не лише на території Криму; щодо недопущення перегляду Україною її позаблокового статусу. Очевидно, що жодна із цих вимог не може бути предметом перемовин із РФ. Офіційно заявляємо, що ми будемо вважати зрадниками і прислужниками Кремля усіх, хто підтримуватиме ці вимоги або засуджують із відповідними наслідками.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh