Авторські статті

Виходячи з дій і логіки Президента Російської Федерації тепер кожен, хто живе в Росії може сміливо заявити таке:

Ми тут з сусідами по комуналці зібралися на кухні, подумали як слід і провели референдум щодо виходу нашої квартири зі складу РФ і її приєднання до території Німеччини. Проголосували одноголосно “за”, тому я звертаюся до німецької влади з проханням якомога швидше направити до нас війська для захисту від злісних російських сусідів зверху – три роки тому вони затопили мені кімнату, і я бачу в цьому агресію і утиск своїх прав.

Із 99-х депутатів Верховної Ради АР Крим 82 обрані від Партії регіонів та входять до її лав. Однак і досі ми не почули реакцію на такі дії керівництва ПР. Вимагаємо від Партії регіонів чітко озвучити свою позицію: або вони підтримують дії сепаратистів,

“Ми маємо достовірну інформацію щодо їхніх справжніх вимог. Фактично, це вимоги, спрямовані на знищення української держави: щодо федералізації України; щодо дозволу на подвійне громадянство РФ поряд з громадянством України; щодо введення другої державної мови – російської, чого РФ добивається вже 23 роки; щодо розширення російських військових баз в Україні, й не лише на території Криму; щодо недопущення перегляду Україною її позаблокового статусу. Очевидно, що жодна із цих вимог не може бути предметом перемовин із РФ. Офіційно заявляємо, що ми будемо вважати зрадниками і прислужниками Кремля усіх, хто підтримуватиме ці вимоги або засуджують із відповідними наслідками.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.