Новини

Виготовлення автомобільних тентів від компанії New.Tent.UA

Для перевезення різноманітних вантажів використовуються спеціальні транспортні автомобілі. Для захисту вмісту кузова застосовують легку та цупку тканину. Компанія New.Tent.UA виготовляє тенти для вантажівок, ремонтує покриття, наносить зображення на тканині ПВХ. Спеціалісти прислухаються до побажань замовника, в результаті чого клієнт отримує бажаний тент.

Переваги тентів для вантажівок з ПВХ-тканини

Кузов вантажного автомобіля має металевий каркас. Щоб не переобтяжувати транспортний засіб, для захисту вантажу використовується тент з легкої тканини. Найкраще для цього підходить матеріал ПВХ. Тенти здатні витримувати великі навантаження, стійкі до розривів, вицвітанню від сонячних променів. Тентові покриття добре витримують низькі температури та перепади температур.

До основних плюсів матеріалу відносять:

  • підвищена міцність, стійкість до розриву;
  • витримують тривалий вплив ультафіолетового проміння;
  • тканина добре захищає вміст кузова від води;
  • тривалий час зберігає привабливий вигляд.

Незважаючи на невелику товщину матеріалу він добре захищає від дощу, вітру, граду, пилюки та забруднень. Виготовлення тенту займає небагато часу. Компанія New.Tent.UA має власні цехи, великий запас різноманітних тканин, тому швидко виконує замовлення. Крім міцних швів, краї додатково склеюють методом зварювання, що дозволяє створювати надміцну конструкцію.

Як замовити виготовлення тенту для автомобіля

Компанія New.Tent.UA виконує замовлення на пошиття тентів не лише для вантажівок, а й для напівпричепів, пікапів, зерновозів, гезельок та ін. За побажанням клієнта може бути пошита тент-штора з роликами, тент-полог для самоскидів, тент-мішок. Вироби виготовляються з найкращих тканин, які мають покращені експлуатаційні властивості.

New.Tent.UA купує оптом тканини ПВХ від французьких та бельгійських виробників. Матеріал має подвійне переплетення волокон та спеціальну пропитку для отримання захисних властивостей. Замовити виготовлення тентів можна на сайті компанії, заповнивши заявку. Для отримання безкоштовної консультації слід зв’язатися з менеджером за контактними номерами телефонів.

Клієнти можуть замовити виготовлення нестандартних тканинних конструкцій. Доставка готових тентів здійснюється територією країни провідними логістичними компаніями. У м. Київ можливий самовивіз. Незважаючи на тип тенту, всі замовлення матимуть тривалий термін експлуатації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України