Новини

Рейтинг обмінників криптовалют від платформи Scanbit  

Сучасні технології впливають на всі сфери життя. Не залишився в стороні і фінансовий сектор. Поява віртуальної валюти викликала здивування у багатьох людей, проте зараз багато користувачів вже не мислить свого життя від крипти. Щоб вигідно провити фінансові операції, потрібно обрати надійний пункт обміну. Платформа Scanbit аналізує умови компаній, які обмінюють криптовалюту. Дізнаватися рейтинг обмінників зручно на сайті організації.

Що потрібно знати про обмінники криптовалюти

Криптовалюта належить до віртуальних фінансових інструментів, тому й обмін крипти на інші грошові одиниці відбувається онлайн. Тобто для здійснення процедури достатньо мати доступ до мережі ті віртуальний гаманець. Криптообмінник — це онлайн-ресурс, де здійснюються фінансові операції. При обміні враховується курс, який формується відповідно до найпопулярніших криптобірж.

Коригування курсу відбувається в режимі реального часу. Більшість платформ дозволяють фіксувати курс на певний час, зважаючи на динаміку сфери. В такому випадку обмін пройде не за тим покажчиком, який вказаний на екрані на момент транзакції. Звернення до обмінників має чимало переваг:

  • Простота використання. Держателю валюти не потрібно вникати в тонкощі трейдингу. Процедура проста та виконується за кілька хвилин.
  • Безпека операцій. Кошти не блокуються біржою, а транзакції йдуть одразу з гаманця користувача. Таким чином гроші не можуть зникнути з рахунку клієнта.
  • Швидка реєстрація без потреби вказувати персональні дані особи. Реєстрація відбувається за номером телефону чи електронної пошти.
  • Мультивалютність та доступ до вигідних курсів. Обмінники часто співпрацюють з кількома біржами, тому користувач може обрати найбільш вигідну пропозицію.

За якими критеріями обирають валютний криптообмінник

Створюючи рейтинг валютних криптообмінників, враховуються різні критерії. Компанія Scanbit перш за все оцінює такі умови:

  • Який курс валют пропонує сервіс. Це залежить від того, з якими біржами співпрацює обмінник.
  • Можливість купувати та продавати різні валютні активи.
  • Способи здійснення платежів та швидкість проведення транзакцій.
  • Ліміти на суми за добу та за одну транзакцію.
  • Розмір комісії, яку встановлюють криптообмінники.
  • Репутація сервісу, відгуки користувачів про платформу.

Не ключове проте важливе значення має інтерфейс платформи. Для користувача важливо інтуїтивна простота сайту, щоб він міг швидко виконати потрібну транзакцію. Варто надавати перевагу обмінниками, які довго працюють на ринку, мають позитивні відгуки, великий резерв активів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України