Захист смартфона дуже актуальний на сьогодні. Телефони коштують доволі багато, тому кожен користувач хоче максимально убезпечити свій пристрій від несподіваних пошкоджень. Це розуміють так само й власники магазинів, які закупляють чохли опт та інші аксесуари до смартфонів.
Які бувають чохли на смартфон?
Чохли на смартфон бувають абсолютно різні. Кожен з них виконує різну функцію та має різний ступінь захисту. Ось основні види:
- Бампер. Захисний чохол, який закриває лише бокові сторони смартфона та кути. Дехто полюбляє саме цей вид, але варто враховувати, що задня кришка та екран будуть повністю відкритими та вразливими до ударів.
- Накладка або кришка. Це чохли, які закривають весь пристрій, окрім екрана. Вони виготовляються з різних матеріалів (силікон, пластик, шкіра тощо).
- Книжечка. Є й такі чохли, що нагадують книжку. Вони захищають весь смартфон. Але такі моделі не користуються такою популярністю, як накладки.
- Чохол з підвищеним захистом. Такі моделі не знадобляться усім, але точно стануть в нагоді для тих, хто любить екстремальні види спорту або ж мають небезпечну роботу. Чохол із захистом від ударів, пилу та вологи зможе на довше зберегти пристрій
Існують й інші види. Наприклад спортивні чохли на https://itsellopt.com.ua/uk, які можна носити на ремінці на руці або на талії. Вони підходять спортсменам. Таким чином чохол не буде заважати під час тренування.
Багато магазинів дають можливість виготовити чохол по власному дизайну. Наприклад, з використанням улюбленого фото.
З якого матеріалу обрати чохол?
Для виготовлення захисних чохлів використовують різні матеріали. Кожен з яких має свої плюси та мінуси.
- Силікон. Його найчастіше використовують у виробництві. Такі аксесуари недорого коштують, мають привабливий вигляд, чудовий захист та легко очищаються від забруднень.
- Другим по популярності є пластик. Він також має хороші захисні властивості, гарний зовнішній вигляд, доступну ціну. Чохли із пластику не збільшують розміри телефону, що дуже подобається користувачам.
- Шкіра. Для виготовлення дорогих преміальних чохлів використовують натуральну, для більш бюджетних – замінник. Це також непоганий варіант для захисту смартфона.
- Метал. Він дійсно дуже добре може захистити смартфон, але на жаль такі чохли не дуже популярні. Вони дорого коштують та мають велику вагу.
На ринку також можна зустріти чохли із тканини (але вони не мають високого захисту) та з дерева. Другий варіант не дуже поширений, бо вимагає бережного догляду.
В першу чергу потрібно вибирати захисні аксесуари, які призначені саме під конкретну модель смартфона. Тільки в такому випадку можна максимально убезпечити пристрій від поломок та пошкоджень.