Новини

Як зробити свято незабутнім за допомогою використання повітряних кульок

Обов’язковим атрибутом кожного святкування є квіти, солодощі та повітряні кульки. Саме завдяки кулькам можна використати безліч ідей для декору приміщення та організувати оригінальний сюрприз дорогій людині. Магазин Party Stuff пропонує кульки оптом за доступними цінами з доставкою по території країни.

Оригінальні ідеї використання повітряних кульок

Найчастіше повітряні кульки використовують для декорування приміщень. Якщо надути десятки сфер та розкидати по підлозі — можна створити найпростіший декор та одночасну розвагу для маленьких дітей. Малюки люблять їх підкидати, ловити та лускати.

Круглі кульки різного розміру та кольору використовують для облаштування арок. Ними прикрашають вхід до закладу, який має невдовзі відчинитися, облаштовують зони для фото. Декор з маленьких та великих сфер підходить для фотосесій на честь дитячого свята, виписки з пологового, Дня народження.

Повітряні кульки стають невід’ємною частиною гендерних вечірок. Велика куля, наповнена маленькими блакитними чи рожевими прикрасами допоможе сповістити, на кого чекають батьки, — хлопчика чи дівчинку. Прості повітряні кульки прийнято запускати в небо на честь закінчення навчального року.

Які повітряні кульки пропонує магазин Party Stuff

Компанія Party Stuff пропонує широкий асортимент виробів, які можна знайти для різного свята. У наявності сотні варіацій кульок різного розміру та кольору. Серед фаворитів покупців:

  • Вироби з фольги. Вони можуть імітувати героя з мультфільму, мати форму серця, зірки, літер чи цифр. За допомогою таких виробів можна скласти слово. Кульки надуваються гелієм, а завдяки щільному склеюванню країв вони довго зберігають форму.
  • Латексні кулі. Їх виготовляють у різних розмірах, тому за допомогою таких виробів можна складати різноманітні композиції, облаштовувати арки, прикрашати фотозони.
  • Прозорі кулі. Це сфери різного розміру, які зазвичай наповнюють дрібними кульками та іншим декором: пір’ям, блискітками, штучними квітами, маленькими іграшками.

Прозорі кулі стануть родзинкою будь-якого свята. Якщо обрати сферу великого розміру, наповнену квітами чи блискітками та пробити на завершенні святкування, — вдасться отримати неймовірний сплеск позитивних емоцій.

Магазин Party Stuff співпрацює з китайськими, італійськими, турецькими, бельгійськими виробниками декоративної продукції. Всі представлені товари відповідають європейським стандартам якості. У наявності великий асортимент кульок, які можна використовувати з різних нагод.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України