Техно

Вибираємо зварювальну маску типу “Хамелеон”

xameleon-maska-bet-09p

У діяльності зварника необхідні різні приналежності для проведення різного виду робіт. На жаль, звичайного типу зварювальні щитки і спеціальні маски не забезпечують в повній мірі, захист очей від теплового, ультрафіолетового випромінювання, і захист особи, від бризок при розплавлюванні металу. Для вирішення цього завдання і застосовують маски типу «хамелеон».

У чому ж особливість даної маски? Відповідь проста – в ній інстальований автоматичний світлофільтр, який визначає інтенсивність світіння. Великий вибір зварювальних масок ви знайдете на сторінках інтернет-магазину Shurik-ua в розділі “Сварочные маски“. Судячи з опитування фахівців даної області, можна виділити, що є головним показником при виборі засобів захисту:

– Обов’язково, щоб показник часу спрацьовування світлофільтру був не нижче 1 мілісекунди. Виробники масок типу “хамелеон” строго стежать за цією вимогою. Але, в зимовий період часу, можливі збої, завдяки, зниженню температури повітря.

– Вибір засобів захисту залежить від наявності різних регулювань – регулювань затемнення, чутливості, часу затримки відкриття по завершенню роботи.

– Важливий розмір видимої області, так як чим обширніша область, тим легше світлофільтри справляються зі своїм завданням.

– Ще один необхідний показник – зовнішні особливості зварювальної маски. Кожний зварник вибирає для себе найбільш зручну конструкцію.

Крім перерахованих вище показників, важливо дотримуватися деяких порад у виборі зварювальної маски типу “хамелеон”:

– Акцентуйте свою увагу на габарит маски і на всі регулювання, іноді можна зустріти присутність регулювання відстані між світловим фільтром і особою.

– Вивчіть документацію маски, де мають бути прописані рівень сертифікату світлофільтру, термін виробництва, гарантії та експлуатації. Якщо дані характеристики не вказані, то це свідчить про неякісний товар.

– Перевірте, які елементи живлення знаходяться в світофільтрі. Важливо, що б живлення була не вбудоване, а знімне.

– Запитайте у продавця, яку комплектацію включає в себе маска типу «хамелеон», або яку можна придбати

– Зверніть увагу на оптичну характеристику. Тобто на три цифру, вказану на моделі маски. Наприклад, 2/3/1, де перша цифра – це коефіцієнт прозорості, друга – означає розсіювання випромінювання, і остання – ступінь однорідності затемнення випромінювання.

Керуючись даними порадами, можна визначити найбільш вигідний варіант і, тим самим, краще убезпечити себе під час процесу зварювання. Не потрібно ризикувати своїм здоров’ям. Краще уважно ознайомитися з усіма аспектами, ніж потім шкодувати про це.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України