Вибираємо зварювальну маску типу “Хамелеон”

У діяльності зварника необхідні різні приналежності для проведення різного виду робіт. На жаль, звичайного типу зварювальні щитки і спеціальні маски не забезпечують в повній мірі, захист очей від теплового, ультрафіолетового випромінювання, і захист особи, від бризок при розплавлюванні металу. Для вирішення цього завдання і застосовують маски типу «хамелеон».

У чому ж особливість даної маски? Відповідь проста – в ній інстальований автоматичний світлофільтр, який визначає інтенсивність світіння. Великий вибір зварювальних масок ви знайдете на сторінках інтернет-магазину Shurik-ua в розділі “Сварочные маски“. Судячи з опитування фахівців даної області, можна виділити, що є головним показником при виборі засобів захисту:

– Обов’язково, щоб показник часу спрацьовування світлофільтру був не нижче 1 мілісекунди. Виробники масок типу “хамелеон” строго стежать за цією вимогою. Але, в зимовий період часу, можливі збої, завдяки, зниженню температури повітря.

– Вибір засобів захисту залежить від наявності різних регулювань – регулювань затемнення, чутливості, часу затримки відкриття по завершенню роботи.

– Важливий розмір видимої області, так як чим обширніша область, тим легше світлофільтри справляються зі своїм завданням.

– Ще один необхідний показник – зовнішні особливості зварювальної маски. Кожний зварник вибирає для себе найбільш зручну конструкцію.

Крім перерахованих вище показників, важливо дотримуватися деяких порад у виборі зварювальної маски типу “хамелеон”:

– Акцентуйте свою увагу на габарит маски і на всі регулювання, іноді можна зустріти присутність регулювання відстані між світловим фільтром і особою.

– Вивчіть документацію маски, де мають бути прописані рівень сертифікату світлофільтру, термін виробництва, гарантії та експлуатації. Якщо дані характеристики не вказані, то це свідчить про неякісний товар.

– Перевірте, які елементи живлення знаходяться в світофільтрі. Важливо, що б живлення була не вбудоване, а знімне.

– Запитайте у продавця, яку комплектацію включає в себе маска типу «хамелеон», або яку можна придбати

– Зверніть увагу на оптичну характеристику. Тобто на три цифру, вказану на моделі маски. Наприклад, 2/3/1, де перша цифра – це коефіцієнт прозорості, друга – означає розсіювання випромінювання, і остання – ступінь однорідності затемнення випромінювання.

Керуючись даними порадами, можна визначити найбільш вигідний варіант і, тим самим, краще убезпечити себе під час процесу зварювання. Не потрібно ризикувати своїм здоров’ям. Краще уважно ознайомитися з усіма аспектами, ніж потім шкодувати про це.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh