Спорт

Вибираємо тенісний стіл – основні поради

«Як вибрати тенісний стіл?» Якщо Ви задалися цим питанням, значить Ви вже на півдорозі до придбання цього чудового спортивного інвентарю. Що б допомогти відповісти Вам на це питання, ми пропонуємо невелику інструкцію, керуючись якої Ви зможете обрати тенісний стіл.Стандарти тенісних столів

При виборі тенісного столу в першу чергу варто звернути свою увагу на загальні параметри тенісних столів, які не повинні відрізнятися від загальноприйнятих офіційних стандартів. Єдиний доступний для зміни параметр тенісного столу – це товщина стільниці.

Товщина стільниці – це важливий показник при виборі тенісного столу, від якого безпосередньо залежить відскік м’яча. Чим товще стільниця, тим відскік м’яча буде краще. Відскік м’яча повинен становити не менше 23 см при кидку м’яча (без прискорення) з висоти 30 см. Якщо Ви бажаєте придбати тенісний стіл для аматорських ігор, то Вам підійде стільниця товщиною до 19 мм. У свою чергу, для професійних тренувань цей показник повинен сягати від 22 до 30 мм. Варто так само згадати, що у вологостійких тенісних столів показник відскоку буде нижче у зв’язку з тим, що їх стільниці виготовляються із спеціальних матеріалов. Так само існують дитячі та міні-столи розміром 1, 10 м. * 0, 61 м . Вони відрізняються компактністю, зручністю при збірці і транспортуванні і можуть поміститися навіть в багажник автомобіля. Широкий вибір тенісних столів ви можете переглянути на сайті Liga Sporta. В розіділі столи для настольного тенісу www.ligasporta.com.ua представлені  столи різної цінової категорії. Вибрати необхідний вам продукт допоможуть спеціалісти магазину.

Склад тенісних столів.

Зверніть увагу на ігрове поле! Правильна поверхня тенісного столу повинна бути темною, матовою, рівною, а для забезпечення найбільш комфортних умов гри, бажано, щоб поверхня столу містила покриття антивідблиску. Відсутність даного покриття може негативно позначитися на якості гри і швидкості Вашої реакції. Так само уздовж всіх крайок стільниці обов’язково має бути присутня лінія розмітки, яка наноситься білою фарбою і не перевищувати товщину в 2 см.

Умови застосування

Щоб не допустити помилку при виборі тенісного столу, необхідно заздалегідь вирішити, де він буде встановлений. Якщо Ви вирішили використовувати тенісний стіл для ігор на свіжому повітрі, Вам слід звернути свою увагу на вологостійкі тенісні столи. Матеріалом для таких столів зазвичай служать:

– фіброліт,
– меламіновий пластик,
– багатошаровий алюміній;

За своїми якостями ці матеріали непохитні до погодних умов і водонепроникні. З метою захисту від вигорання на сонці, поверхню таких столів зазвичай покривають захисним шаром, який так само запобігає наявність відблисків. Якщо ж Ви вибираєте тенісний стіл для установки в приміщенні, Вам підійдуть столи виготовлені з МДФ або ДСП. Вони дешевші всепогодних, однак, експлуатувати їх на вулиці небажано.

Рівень підготовки.

Якщо Ви вибираєте тенісний стіл для проведення свого дозвілля за цією прекрасною грою, то найкраще зупиниться на категорії столів – аматорські. Вони зручні в експлуатації, легкі, і найчастіше оснащуються вбудованою сіткою і роликами. Товщина стільниці для аматорських тенісних столів від 16 до 19 мм.

Якщо ж Вам потрібен тенісний стіл для проведення тенісних матчів або тренувань, то найкраще Вам підійдуть професійні тенісні столи. Вони відрізняються високою якістю, надійністю і стійкістю. Такі столи повністю відповідають усім прийнятим стандартам на тенісні столи та схвалені ITTF. Не дивлячись на свою масивність, професійні тенісні столи швидко і легко складаються і встановлюються.

Конструкція столу і додаткова комплектація.

Ще один не маловажний показник при виборі тенісного столу, це – його конструкція. Для зручності переміщення та зберігання, багато столи оснащуються роликами, з механізмом для їх фіксації, а так само системою для регулювання висоти ніжок.

Моделі деяких виробників (наприклад Kettler) легко трансформуються в обідній стіл, що дуже зручно під час відпочинку на природі або дачі. Такі столи так само дуже мобільні, вони швидко і компактно складаються і забираються в особливий чохол. Деякі столи можуть бути додатково оснащені вбудованою сіткою.

Однак, таку сітку можна так само придбати самим на додаток до столу. Тому необхідно визначитися на скільки цей нюанс Важливий саме для Вас.

Ціна

Безумовно, важливим критерієм при виборі тенісного столу є його вартість. Зверніть увагу, що низька ціна далеко не завжди є показником низької якості. Наприклад, тенісні столи виробника StartLine мають великий діапазон цін, починаючи від самих бюджетних, закінчуючи столами преміум класу, але і ті й інші відрізняються своєю високою якістю, і мають найнижчий відсоток відмов.

Популярність

Безліч спортивних компаній наповнило ринок широким асортиментом тенісних столів, серед яких напевно знайдуть для себе відповідний стіл і професійні тенісисти, і захоплені любителі, і навіть маленькі майбутні спортсмени.

Виробники тенісних столів з кожним роком удосконалюють і розширюють свій асортимент, кожна з компаній, так чи інакше, зробило собі ім’я на виробництві столів певної категорії. Що б полегшити Ваш вибір ми виділили кілька найвідоміших виробників, тенісні столи яких користуються популярністю не тільки в Україні, але і за кордоном.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.