Авторські статті

В українських ВМС проводяться заходи до Дня захисника України

1У Військово-Морських Силах Збройних Сил України тривають заходи до Дня захисника України, який згідно Указу Президента України відзначається 14 жовтня.

У військових частинах і установах у ці дні проводяться уроки мужності, зустрічі з учасниками антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей, ветеранами Збройних Сил. Зустрічі за участі військовослужбовців, ветеранів війни, учасників бойових дій проходять також у підшефних навчальних закладах.

Вихованці Військово-морського ліцею в період з 1 по 10 жовтня в рамках Всеукраїнської молодіжної та дитячої акції «Напиши листа захиснику України» беруть участь у написанні листів військовослужбовцям українських ВМС, які виконують завдання у зоні АТО. Також тривають концертні виступи Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України.

9 жовтня у Військово-морському ліцеї і на факультеті ВМС Одеської національної морської академії відбудуться зустрічі з відомими українськими письменниками.

10 жовтня на причалі Західної військово-морської бази пройде церемонія, присвячена початку робіт із зведення сучасного спортивного майданчика для військових моряків. Цього ж дня, о 14.00, на одеському стадіоні «Спартак» пройде дружній футбольний матч між збірною ВМС ЗС України і зірками українського футболу (вхід на стадіон буде вільним). Зустріч пройде в підтримку військовослужбовців в зоні АТО і з нагоди Дня захисника України.

На 13 жовтня заплановане вручення у Командуванні ВМС ЗС України державних, відомчих та регіональних нагород кращим військовослужбовцям ВМС.

14 жовтня, в День захисника України, в Одесі біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройде ритуал складання урочистої Клятви ліцеїста вихованцями Військово-морського ліцею. Крім того, відбудуться церемонії покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу.

Урочисті заходи до Дня захисника Вітчизни проводяться і в інших гарнізонах ВМС ЗС України.

Прес-центр Командування

Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України