Новини

Вибираємо шкільний рюкзак

Почнемо з конструктивних особливостей рюкзака. Шкільні варіанти повинні бути міцними і місткими, оскільки зараз діти носять величезна кількість книг, зошитів, вордбуков, і іншого шкільного приладдя, а іноді ще спортивну форму.

Спинка рюказка

При виборі рюкзака потрібно звернути увагу на його обсяг і розмір в залежності від віку дитини. Зауважимо, що рюкзаки для дівчаток підлітків, практично нічим не відрізняються від рюкзаків для хлопчиків, хіба що дизайном і забарвленням.

Для вибору рюкзака дитині дошкільного віку слід звернути увагу на серію дитячих рюкзаків. Вони являють собою маленькі, компактні рюкзачки, в яких дитина може носити свої особисті речі: пляшечки, змінне взуття, іграшки, загалом все що необхідно, щоб дитина відчула себе дорослим. Головне зручна спинка.

При виборі рюкзака для дітей молодшого шкільного віку слід звернути увагу на розмір спинки. Зазвичай діти цієї вікової категорії потребують особливої ​​уваги, оскільки спина у них ще не відповідає спині дорослого. Тому шкільні рюкзаки повинні бути обладнані спинкою не надто довгою і не широкою, щоб не створювати дискомфорту в процесі носіння рюкзака. Зазвичай спинка якісних рюкзаків виготовляється з щільних матеріалів, вона досить жорстка для того щоб дитина не відчувала всіх тих гострих кутів, які можуть перебувати в рюкзаку (книги, ручки і все що завгодно). Добре буде, якщо задня частина у вигляді смуг з системою вентиляції, які не дозволяють спинці прилягати до тіла дитини, що забезпечує правильну циркуляцію повітря під час використання. У всіх хороших виробників система вентиляції спинки, вона може бути представлена ​​у вигляді м’яких щільних вставок зі спеціальною сіткою.

Лямки рюкзака

Другий момент, на який варто звернути увагу це лямки. Вони повинні одночасно бути досить гнучкими, м’якими і міцними зі спіненими вставками, які допомагають правильно визначити навантаження, не створюючи дискомфорту. Для молодшого шкільного віку лямки не повинні бути широко посаджені. В ідеалі, з дозволу продавця, потрібно перед покупкою випробувати рюкзак протягом декількох хвилин з вантажем на спині вашої дитини. Комфортно йому чи ні.

Розмір рюкзака

При виборі рюкзака важливо не переборщити з розміром, щоб першокласнику не довелося ходити в школу з величезним рюкзаком, який буде звисати йому нижче попереку, а дорослому повинно вистачати обсягу для всіх книг, ноутбука і іншого приладдя. Для молодшого та середнього віку рекомендовані рюкзаки об’ємом 15 -20 літрів, а старшокласники можуть сміливо вибирати рюкзаки від 20 літрів і вище.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

thirteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.