Новини

Вибираємо паркан для ділянки: профнастил або дерево?

паркан з профнастилу
паркан з профнастилу

Будувати капітальний цегляний паркан – дуже дорого, це фактично ціла споруда, зведення якої можна собі дозволити, тільки якщо є чимало вільних ресурсів. Набагато економічніше буде вибрати огорожа з профнастилу або дерева. Проте який з цих видів паркану вибрати? Розглянемо їх специфіку і постараємося розібратися.

Паркан з профнастилу – це сучасне і актуальне рішення, незаперечні переваги якого – висока швидкість зведення і довговічність. Багато хто помилково вважають, що ці паркани – щось «тимчасове» і недовговічне. Насправді ж, паркан з профнастилу являє собою капітальну споруду, з надійним фундаментом, завдяки якому забезпечується стійкість і довговічність конструкції. Та й сам матеріал, з якого виготовляється паркан, є дуже довговічним. Компанія кровельні матеріали України пропонує своїм клієнтам профнастил різних характеристик. В розділі сайту інтернет-магазину компанії Профнастил под дерево ви можете обрати товар, який вас зацікавив та замовити. Доставка товару відбуваєтсья по всій території України.

Тепер проаналізуємо дане рішення по ключових параметрах:

Захист ділянки. Паркан з профнастилу захищає ділянку від сторонніх очей, забезпечуючи високу і абсолютно непрозору перешкоду. При цьому з точки зору захисту від несанкціонованого доступу огорожу також досить ефективно, так як паркан відносно складно форсувати з-за гострої ріжучої верхній грані. Тим не менш, як і будь-який паркан, він може бути подоланий зловмисником.

Естетика. З боку вулиці огорожа виглядає цілісно і ефектно. З боку двору паркан виглядає не надто привабливо за наявності каркаса з металоконструкцій. Тому найчастіше вживають заходів по його маскування.

Ціна. Одне з найбільш вигідних рішень, недорого паркан з профнастилу можна поставити навіть за умови щодо великої висоти і особливих побажань щодо фарбуванні поверхонь.

Тепер переходимо до дерев’яних парканів. Найчастіше застосовуються хвойні породи деревини, які забезпечують такі параметри.

Захист ділянки. Дерев’яний паркан відносно непогано приховує ділянку, але невеликі щілини все-таки залишаються. З точки зору несанкціонованого доступу дерев’яний паркан дуже простий у форсуванні, долається без будь-яких допоміжних засобів за кілька секунд. Верхня частина паркану зручна для захоплення руками, а шорстка поверхня дозволяє впертися в нього ногами.

Естетика. На сайті http://кровельные-материалы.in.ua ви можете переконатися, що виглядає такий паркан дуже ефектно і стильно. Щільно пригнані дерев’яні бруси формують дуже ефектний еко-стиль, який робить двір затишним, а фасад – милим. Дерево виглядає набагато тепліше і ніжніше металу.

Ціна. Дерево обійдеться приблизно на 40% – 50% дорожче, ніж профнастил.

Тому, вибираючи між двома варіантами, зупинитися на дереві варто лише тим, для кого затишний і естетичний вигляд ділянки – найбільш пріоритетне завдання. Ті ж, хто хоче економії і більш надійного захисту, виберуть профнастил.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України